AV FLEVO DELTA
                              UITSLAGENLIJST
01-04-2012 21:56                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      SENML, 9000 M                                                 3 Juriaan Scholten       94 Loopgroep PK            14:56
    1 Ruud vd Wal            78 AV '34                  29:41       4 Berend Swaters         95 Atletics Nijverdal      15:07
    2 Bas Hollegien          87 NOP                     30:12       5 Thomas van Laar        95 Cialfo                  15:47
    3 Shayne Rookhuyzen      75 Veluwe                  30:18       6 Jordy Dikkers          95 De Sprinter             15:57
    4 Henk-Jan Dorgelo       76 Isala '96               32:12       7 Thomas Wamsteker       94 Atletics Nijverdal      16:42
    5 Wilco Steenwijk        80 PEC 1910                32:57       8 Daan Houwers           95 AVA '70                 18:18
    6 Cornelis Snoek         89 NOP                     33:10       9 Wouter ten Bolscher    95 Athlos                  18:24
    7 Ruben Postma           84 Athlos                  33:50      10 Maarten Heersink       95 AVA '70                 19:21
                                                                   11 Daniël van der Stege   95 Flevo Delta             21:17
      MASML, 9000 M                                                                                                          
    1 Peter Gnodde           74 NOP                     31:29         JUNCJ, 2500 M                                          
    2 Tjerk Dijkstra         71 NOP                     33:31       1 Neflin de Weerdt       97 Athlos                   9:31
                                                                    2 Daniël Oderkerk        96 AV '34                   9:32
      MASML, 9000 M                                                 3 Beimen Vellinga        97 Horror                   9:40
    1 Paul de Brie           67 Phanos                  31:45       4 Nout Wardenburg        97 AV '34                   9:52
    2 Maurice Winterman      67 Veluwe                  32:49       5 Jarick Stoop           96 Flevo Delta              9:56
    3 Jan Grashuis           69 Veluwe                  33:39       6 Bram Tolkamp           96 AVA '70                  9:59
    4 Gerard Kroes           70 Cialfo                  33:59       7 Ivan Feitsma           97 Athlos                  10:02
    5 Willem Albers          62 Isala '96               35:38       8 Bram de Wilde          96 Hanzesport              10:09
                                                                    9 Kevin Tielbeek         96 Salland                 10:32
      MASMM, 6500 M                                                10 Wietse Koot            97 Daventria               10:33
    1 Pieter jan Vlaming     59 NOP                     23:36      11 Bram Laenen            97 Athlos                  10:43
    2 Jan Ruijter            55 NOP                     23:37      12 Mark Jansonius         96 AV '34                  10:45
    3 Jaap Vlaming           56 NOP                     24:10      13 Tim te Brake           97 AVA '70                 10:56
    4 Willem de Vries        56 NOP                     26:44      14 Twan Wildeboer         96 PEC 1910                11:02
                                                                   15 Jarno Pannekoek        97 Cialfo                  11:04
      SENMK, 3000 M                                                16 Lars van Surksum       97 PEC 1910                11:08
    1 Raimo Westerhof        86 Athlos                  10:34      17 Matthieu van den Broek 97 De Gemzen               11:09
    2 Justin Meerenburgh     81 De Liemers              10:37      18 Yoeri Sterenberg       97 Daventria               11:10
    3 Manfred Malcorps       84 Isala '96               10:51      19 Chris Fidder           97 Isala '96               11:11
    4 Rob Stuber             90 Athlos                  11:09      20 Martijn Kroon          97 PEC 1910                11:18
    5 Kevin van de Wassenber 87 Athlos                  11:43      21 Arne Kootstra          96 ACO Van Elderen         11:25
    6 Adriaan Saman          83 AV '34                  11:59      22 Laurens Olgers         97 NOP                     11:29
    7 Erwin Wamelink         91 AVA '70                 12:27      23 Loek Konning           97 Isala '96               11:31
    8 Marco Gunther          88 Athlos                  12:38      24 Niels van Lohuizen     97 De Gemzen               11:32
    9 Tom Wevers             89 Phoenix                 13:20      25 Jasper Bruggeman       97 De Gemzen               11:39
   10 Dennis Bout            88 Athlos                  16:18      26 Niek Veen              97 Athlos                  11:40
                                                                   27 Jesse Jeunink          97 Gelre                   11:41
      JUNAJ, 4000 M                                                28 David Albers           96 Isala '96               11:42
    1 Seb Wiggemans          92 Daventria               14:25      29 Michiel van Veluwen    97 PEC 1910                11:43
    2 Léon Bosch             93 Loopgroep Aart Stigt    15:04      30 Martijn Pot            97 Hanzesport              12:26
    3 Dominique Corjanus     92 Flevo Delta             15:20      31 Stefan Reurink         97 De Gemzen               12:43
    4 Stefan Breet           92 Flevo Delta             15:29      32 Luuk Vos               97 PEC 1910                12:49
    5 Arjan Weijenborg       92 AVA '70                 15:31      33 David Lankhaar         96 Athlos                  13:00
    6 Jens Tybout            93 Isala '96               16:19      34 Bas Hoving             96 Athlos                  13:14
    7 Alje Hoving            93 Athlos                  21:05                                                                
                                                                      JUNAM, 2500 M                                          
      JUNBJ, 4000 M                                                 1 Marije Hulzebos        93 ACO Van Elderen         10:24
    1 Jaap Gerben Vellinga   94 Horror                  14:30       2 Savanna Warmink        93 ACO Van Elderen         10:41
    2 Rob Spin               95 LAAC Twente             14:37


                               1e OGOK cross

AV FLEVO DELTA UITSLAGENLIJST 01-04-2012 21:56 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- JUNBM, 2500 M JUNCM, 2000 M 1 Saskia Weinans 94 Atletico '73 10:01 1 Melissa de Haan 97 AV '34 7:48 2 Sophie van der Most 95 De Liemers 10:11 2 Doortje Swaters 96 Atletics Nijverdal 8:08 3 Aline Kootstra 94 ACO Van Elderen 11:23 3 Anouschka Schroder 96 Flevo Delta 8:18 4 Tessa Moonen 95 Flevo Delta 11:47 4 Merel Lasschuijt 97 AV '34 8:25 5 Aisha Heemskerk 95 Flevo Delta 13:08 5 Eva Gnodde 97 ACO Van Elderen 8:35 6 Marleen Stoel 96 Isala '96 8:39 JUD1J, 2000 M 7 Michelle de Graaf 97 AV '34 8:41 1 Lauri Hulleman 99 AV '34 7:50 8 Jade Schreuder 96 Athlos 8:53 2 Richard Meuleman 99 Isala '96 8:16 9 Anne Bijsterbosch 97 AV '34 9:03 3 Julian Hellendoorn 99 Isala '96 8:21 10 Hanneke Oosterwegel 96 Daventria 9:04 4 Ruben Boekelder 99 AVA '70 8:34 11 Simone Timmerman 96 Daventria 9:06 5 Chris Ruisch 99 NOP 8:43 12 Gerber Loman 97 Cialfo 9:09 6 Mitchell van den Brink 99 AV '34 8:48 13 Jessie Tybout 97 Isala '96 9:11 7 Ceriel Baar 99 Ciko '66 8:53 14 Noortje Schröder 96 Athlos 9:18 8 Robert Los 99 Isala '96 9:16 15 Mathilde Terleth 97 Hanzesport 9:19 9 Rik van Ingen 99 AV '34 9:20 16 Astrid Lentink 97 Hanzesport 9:20 10 Taco van der Werff 99 AV '34 9:28 17 Lisa van Disseldorp 97 Hanzesport 9:20 11 Chiem Berends 99 AV '34 9:32 18 Nina Meijerink 96 De Gemzen 9:24 12 Dele Wilbrink 99 Flevo Delta 9:43 19 Hannah Koster 97 Isala '96 9:28 13 Jarno de Groot 99 Flevo Delta 9:47 20 Annelies Breet 97 Flevo Delta 9:40 14 Stijn Jansonius 99 AV '34 9:55 21 Madelon Eggengoor 96 De Gemzen 9:42 15 Jurre Jonker 99 Hanzesport 10:01 22 Anne Meiberg 97 De Gemzen 9:47 16 Jarne Kompier 99 Hanzesport 10:20 23 Floor Mulder 97 AV '34 9:57 17 Kjell Raaijmakers 99 Athlos 10:55 24 Suzanne Boone 97 Isala '96 10:01 25 Iris Keizer 97 De Gemzen 10:04 JUD2J, 2000 M 26 Ellen Drost 97 Athlos 10:05 1 Joël Plantinga 98 Isala '96 8:03 27 Marye Bosboom 97 Cialfo 10:12 2 Mark van der Meulen 98 Isala '96 8:04 28 Charida Righolt 97 Athlos 10:15 3 Daniël Ogink 98 AV '34 8:15 29 Krista Smit 97 Athlos 10:20 4 Fernando Bruntink 98 Hanzesport 8:20 30 Anne Jansen 97 Isala '96 10:22 5 Frank Gerritsen 98 AV '34 8:24 31 Kayleigh van den Brink 97 AV '34 10:24 6 Van Kempen 98 Daventria 8:38 32 Jetske Brinkman 97 AV '34 10:24 7 Dylan Rietveld 98 AV '34 8:43 8 Rik Albers 98 Isala '96 8:49 PUA2J, 1000 M 9 Jelte Braakman 98 Hanzesport 8:52 1 Nathan Greven 00 Hanzesport 4:04 10 Byron de Weerdt 98 Athlos 9:01 2 Sven Hellendoorn 00 Isala '96 4:05 11 Jeroen Poelert 98 Athlos 9:13 3 Jip Steman 00 Hanzesport 4:08 12 Falco Pieters 98 AV '34 9:15 4 Van Kempen 00 Daventria 4:10 13 Thijs Grashuis 98 AV '34 9:29 5 Noèl Butoh 00 Athlos 4:16 14 Teun Houwers 98 AVA '70 9:42 6 Nick Bakker 00 Athlos 4:17 15 Bart Elburg 98 AVA '70 9:43 7 Niels van Triest 00 Cialfo 4:24 16 Jari Kouwen 98 ACO Van Elderen 9:56 8 Mark Rietvelt 00 AV '34 4:25 17 Gijs Wensink 98 Hanzesport 10:20 9 Léon Mak 00 De Gemzen 4:26 18 Wietse Hendriks 98 Hanzesport 10:23 10 Jarno Wiertsema 00 Flevo Delta 4:26 19 Thijs van Baal 98 Flevo Delta 10:26 11 Roel Kleinhans 00 Gelre 4:39 20 Luuk Tupker 98 PEC 1910 10:29 12 Dennis Admiraal 00 PEC 1910 4:44 21 Arnout Mak 98 De Gemzen 10:57 13 Simon Groot Wesseldijk 00 PEC 1910 4:45 22 Jorn Quirijnen 98 Hanzesport 11:10 14 Sam Koelma 00 De Gemzen 4:48 15 Milo Groen 00 AV '34 4:49 1e OGOK cross
AV FLEVO DELTA UITSLAGENLIJST 01-04-2012 21:56 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 16 Olav Koning 00 Athlos 4:49 12 Boaz Jacobs 02 Gelre 4:56 17 Jan-Peter Loman 00 Cialfo 4:50 13 Thijs Zoon 02 Flevo Delta 5:03 18 Victor Sagel 00 Isala '96 4:55 14 Tijn Jonker 02 Hanzesport 5:03 19 Hidde Hendriks 00 Hanzesport 4:56 15 Fabian Smulders 02 PEC 1910 5:09 20 Guido Overeem 00 Cialfo 4:59 16 Rick Jansonius 02 AV '34 5:14 21 Derek Oud 00 Flevo Delta 5:11 17 Leroy Potkamp 02 De Gemzen 5:25 22 Sem Verbrugh 00 Athlos 5:16 23 Thanos Illiopulos 00 Hanzesport 5:22 PUPCJ, 1000 M 24 Gerben Weggeman 00 Athlos 5:25 1 Bryan Hellendoorn 04 Isala '96 4:57 25 Devin van den Berg 00 Flevo Delta 5:44 2 Thijs Schoonhoven 03 PEC 1910 5:14 26 Koen Verbrugh 00 Athlos 5:58 3 Ike Edelman 03 Athlos 5:17 4 Mees Kwakkelaar 04 Hanzesport 5:20 PUA1J, 1000 M 5 Sam van Emmerik 04 Cialfo 5:23 1 Julian Jansen 01 NOP 4:02 6 Bram Lokhorst 03 Cialfo 5:31 2 Floris Brinkman 01 AV '34 4:07 7 Lude Loman 04 Cialfo 5:52 3 Youri Fransen 01 Athlos 4:07 4 Bas Westerbroek 01 AV '34 4:12 PUA2M, 1000 M 5 Jord van der Vinne 01 Athlos 4:15 1 Lynn van Zijl 00 Salland 4:06 6 Michael de Vries 01 Isala '96 4:21 2 Mila Koster 00 Isala '96 4:09 7 Jasper Voesten 01 NOP 4:22 3 Tamara de Graaf 00 AV '34 4:19 8 Jan-Willem Kobus 01 AVA '70 4:22 4 Anne Roossink 00 Isala '96 4:22 9 Joris Jansen 01 Isala '96 4:23 5 Elise Maassen 00 AV '34 4:23 10 Daan Veenhuizen 01 PEC 1910 4:25 6 Mirte Mol 00 Hanzesport 4:28 11 Bodhi Bos 01 Isala '96 4:32 7 Esmee ten Berk de Boer 00 AV '34 4:42 12 Juul Ogink 01 AV '34 4:36 8 Naomi Hagen 00 Athlos 4:46 13 Daan Mandemaker 01 AV '34 4:41 9 Janne Klein-Gelink 00 Hanzesport 4:49 14 Dirk van Dis 01 Flevo Delta 4:42 10 Astrid de Haas 00 AV '34 4:50 15 Tom Offringa 01 AV '34 4:45 11 Sanne Nieman 00 PEC 1910 4:51 16 Toon Grooteboer 01 Athlos 4:46 12 Eva van der Hulst 00 Cialfo 4:52 17 Rick Celie 01 Athlos 4:57 13 Leonie Elburg 00 AVA '70 4:52 18 Christian Prins 01 Isala '96 4:58 14 Floortje Corbeth 00 ACO Van Elderen 4:53 19 Wouter Janssen 01 Athlos 4:59 15 Juno Ottens 00 AV '34 4:55 20 Ruben Koopman 01 Isala '96 4:59 16 Alisa Gelderman 00 De Gemzen 4:56 21 Mark Lankhaar 01 Athlos 5:01 17 Renske Bos 00 Athlos 4:57 22 Matthias van der Most 01 De Gemzen 5:04 18 Stéphanie Kok 00 Argo 4:58 23 Naud ter Heerdt 01 PEC 1910 5:15 19 Jasmijn Kwakkelaar 00 Hanzesport 4:58 24 Bjorn Hoogendoorn 01 Athlos 5:21 20 Marit Hanekamp 00 De Gemzen 4:59 21 Tessa Kamps 00 PEC 1910 4:59 PUPBJ, 1000 M 22 Lotte Slegers 00 Cialfo 5:00 1 Dano van Mierlo 02 Isala '96 4:07 23 Jacquelien Klaver 00 Flevo Delta 5:06 2 Kjell de Groot 02 Flevo Delta 4:14 24 Julia Swaters 00 Atletics Nijverdal 5:08 3 David Koning 02 Athlos 4:27 25 Aniek Pannekoek 00 Cialfo 5:09 4 Ten Hove 02 Isala '96 4:35 26 Esmeé de Ruiter 00 De Gemzen 5:40 5 Joèl van den Brink 02 Athlos 4:44 6 Daan van Trier 02 De Gemzen 4:47 PUA1M, 1000 M 7 Karsten van Ommen 02 Isala '96 4:48 1 Anna Molenberg 01 Athlos 4:24 8 Lex Huther 02 Athlos 4:51 2 Lianne Vink 01 Isala '96 4:26 9 Imre Atmodimedjo 02 AV '34 4:51 3 Anna Oosterwegel 01 Daventria 4:34 10 Robin van der Stege 02 Flevo Delta 4:52 4 Loes Kampkuiper 01 AV '34 4:36 11 Mark van den Berg 02 De Gemzen 4:54 5 Kaylee de Boer 01 AV '34 4:38 1e OGOK cross
AV FLEVO DELTA UITSLAGENLIJST 01-04-2012 21:56 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 6 Nicky van Putten 01 Cialfo 4:39 5 Lieke Geerling 03 Athlos 5:27 7 Rianne Kok 01 Athlos 4:45 6 Janouk Kroes 03 Cialfo 5:35 8 Iris Geerling 01 Athlos 4:46 7 Eva van Jaarsveld 03 Hanzesport 6:00 9 Aniek Hegeman 01 NOP 4:51 8 Nienke van de Beek 03 De Gemzen 6:05 10 Ella Bartelds 01 Cialfo 4:54 9 Roos Doornbos 03 PEC 1910 6:22 11 Manon Los 01 Isala '96 4:54 10 Lisa Zoon 04 Flevo Delta 6:25 12 Madelon Rijsdijk 01 Hanzesport 4:57 11 Roos Celie 03 Athlos 6:47 13 Ruth Oostveen 01 Flevo Delta 5:04 12 Romy Koerhuis 03 PEC 1910 7:03 14 Camilla Pieper 01 AV '34 5:12 15 Madelief Kwakkelaar 01 Hanzesport 5:15 SENVL, 5000 M 16 Yara Kramer 01 Salland 5:15 1 Ilse Pullen 87 ACO Van Elderen 20:15 17 Tjarda ter Woord 01 Daventria 5:20 2 Weyin Tekle Meressa 88 NOP 22:58 18 Sophie van Vliet 01 PEC 1910 5:39 19 Lieke Schoonhoven 01 PEC 1910 6:28 MASVL, 5000 M 20 Layo Wilbrink 01 Flevo Delta 6:42 1 Manon Mensink 75 Ciko '66 19:58 21 Dide van Winden 01 Hanzesport 5:38 2 Anna Mazereeuw 68 NOP 22:13 22 Nora Lip 01 NOP 4:37 3 Giny Dunnewind 68 ACO Van Elderen 24:00 23 Hanna Ogink 01 AV '34 5:05 4 Agnes Olgers-Heiner 69 NOP 24:46 5 Annelies Hooiveld 67 Flevo Delta 27:13 PUPBM, 1000 M 1 Sophie van den Berg 02 NOP 4:29 MASVL, 5000 M 2 Shari Vollema 02 Athlos 4:30 1 Trees Rutten 47 Nijmegen Atletiek 26:19 3 Esther Boekelder 02 AVA '70 4:32 4 Desi van Emmerik 02 Cialfo 4:34 JUD1M, 1500 M 5 Nienke Voesten 02 NOP 4:45 1 Irene Bijman 99 Isala '96 5:56 6 Olivia Greven 02 Hanzesport 4:54 2 Ilham Tamrouti 99 Isala '96 6:11 7 Sanne Flipse 02 Hanzesport 5:05 3 Sabine Rouw 99 AV '34 6:35 8 Emma van Emmerik 02 Cialfo 5:16 4 Camèl Rozendal 99 De Gemzen 6:40 9 Lieke Waagmeester 02 AV '34 5:18 5 Myrthe ten Broeke 99 De Gemzen 6:57 10 Linde van Ingen 02 AV '34 5:21 6 Sharon van Dam 99 Athlos 7:01 11 Veerle Mol 02 Hanzesport 5:25 7 Verena van den Dikkenb 99 AV '34 7:01 12 Marieke Maasland 02 Cialfo 5:27 8 Rianne Beuling 99 NOP 7:05 13 Tess Alberss 02 Isala '96 5:28 9 Rebecca van de Brink 99 Athlos 7:10 14 Ilse Overeem 02 Athlos 5:28 10 Marjolijn Mooij 99 AV '34 7:22 15 Lisa Waning 02 Athlos 5:31 11 Anne van Jaarsveld 99 Hanzesport 7:22 16 Myrthe Renshoff 02 De Gemzen 5:33 12 Floor Stefess 99 Hanzesport 7:26 17 Melissa van Beek 02 De Gemzen 5:33 13 Yoka Hubers 99 AV '34 7:27 18 Jonna Hazekamp 02 PEC 1910 5:45 14 Linda van Zijst 99 Athlos 7:31 19 Nienke Weggeman 02 Athlos 5:49 15 Nienke Cornelissen 99 Athlos 7:34 20 Bo van der Lucht 02 Athlos 5:52 16 Shannon Smulders 99 PEC 1910 7:40 21 Vera Hakvoort 02 Athlos 5:58 17 Isoud Ottens 99 Hanzesport 7:55 22 Kim Beltman 02 Hanzesport 6:09 18 Mare Hainje 99 Hanzesport 9:05 23 Lisa Verweij 02 Athlos 6:23 24 Tessa Hanekamp 02 De Gemzen 6:27 JUD2M, 1500 M 1 Bente Lutteke 98 Hanzesport 5:56 PUPCM, 1000 M 2 Eva Janssen 98 AV '34 6:00 1 Louise Hooijmans-Hemmi 03 Hanzesport 4:55 3 Myrthe Schouten 98 AV '34 6:04 2 Julliet Diederen 03 Hanzesport 5:00 4 Dian Rolf 98 Isala '96 6:19 3 Rixt ter Woord 03 Daventria 5:05 5 Sylvana Wijers 98 Daventria 6:24 4 Rosa Molenberg 03 Athlos 5:08 6 Lisette Poen 98 AV '34 6:28 1e OGOK cross
AV FLEVO DELTA UITSLAGENLIJST 01-04-2012 21:56 Pag: 5 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 7 Anouschka Heemskerk 98 Flevo Delta 6:28 8 Emilie Corbeth 98 ACO Van Elderen 6:33 9 Marit Fiechter 98 PEC 1910 6:45 10 Lieneke Stoop 98 AV '34 7:00 11 Nina de Groot 98 AV '34 7:18 12 Lisanne Maasland 98 Cialfo 7:19 13 Veerle Linger 98 AV '34 7:25 14 Nienke Grasmeijer 98 AV '34 7:28 15 Willemijn Wilms 98 AV '34 7:29 16 Devenly Corjanus 98 Flevo Delta 7:32 17 Esther Jager 98 De Gemzen 7:34 18 Myrett Kootstra 98 ACO Van Elderen 7:41 19 Elise Lankhaar 98 Athlos 7:42 20 Maartje Oostveen 98 Flevo Delta 7:50 21 Renee Temmen 98 Cialfo 7:56 22 Amber Jurriens 98 Cialfo 8:06 23 Ascha van Leusen 98 PEC 1910 9:29 24 Evie Brinkman 98 AV '34 10:06 1e OGOK cross