OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/????
                            KLASSEMENT - TOTAAL
13-11-2021 21:32                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
      Hayden van der Heide       Athlos                 1                1    1
      David Jan Kattenberg       Isala '96              2                2    1
      Simon van Leeuwen          Athlos                 3                3    1
      Angello Sandoval           Isala '96              4                4    1
      Ruben Timmer               Athlos                 6                6    1
      Mal Valkema               Athlos                 7                7    1
      Timur Kip                                         8                8    1
      Ray Luxembourg             Athlos                 9                9    1
      Fedde van der Worp         Athlos                10               10    1
      Steven Jongsma             NOP                   11               11    1
      Fedde Heijkoop             Athlos                12               12    1
      Timo Eenkhoorn             Isala '96             13               13    1
      Julius Speelman            PEC 1910              14               14    1
      Luuk Od                   Athlos                15               15    1
      Finley Hagen               Isala '96             16               16    1

Meisjes pupillen C
      Annelot van Putten         Isala '96              2                2    1
      Lize Bottenberg            Isala '96              3                3    1
      Roselin Bos                Athlos                 4                4    1
      Lidewij Sinte Maartensdij  Athlos                 5                5    1
      Lynn Supr                 PEC 1910               6                6    1
      Janneke Been               Cialfo                 7                7    1
      Sanne Looge                Isala '96              8                8    1
      Myrthe Burgman             PEC 1910               9                9    1

Jongens pupillen B
      Ryan Meijer                Athlos                 1                1    1
      Sylvan Zondervan           Flevo Delta            2                2    1
      Wessel van Loon            PEC 1910               3                3    1
      Bas Woltjer                Flevo Delta            4                4    1
      Tobias Jansen              Flevo Delta            5                5    1
      Bram Couperus              Athlos                 6                6    1
      Semm Woltjes               Flevo Delta            7                7    1
      Sten de Groot              PEC 1910               8                8    1
      Jaron Bos                  Athlos                 9                9    1
      Quinten Geerdink           Flevo Delta           10               10    1
      Roan Koster                Flevo Delta           11               11    1
      Aydin Kip                                        12               12    1
      Chris van der Molen        Isala '96             13               13    1
      Jona Vink                  Athlos                14               14    1
      Tim Kuis                   NOP                   15               15    1
      Alan Doorneweerd           Isala '96             16               16    1
      Lieuwe Hamstra             Athlos                17               17    1
      Pelle Elwick               Athlos                18               18    1
      Huub Klerks                Athlos                19               19    1

Meisjes pupillen B
      Sara Slabbekoorn           PEC 1910               1                1    1

OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 2 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Sienna ter Grote PEC 1910 2 2 1 Emily van Wijk De Gemzen 3 3 1 Dorien Been Cialfo 4 4 1 Hannah de Vries PEC 1910 5 5 1 Isa Leander Athlos 6 6 1 Emma holkamp Isala '96 7 7 1 Fem hilberink Flevo Delta 8 8 1 Julia Ekkel Isala '96 9 9 1 Nynke de Haan PEC 1910 10 10 1 Jongens pupillen A 1e jaars Kjeld van Esch Isala '96 1 1 1 Thijs den Besten Athlos 2 2 1 Sem Bottenberg Isala '96 3 3 1 Thijs Burgman PEC 1910 4 4 1 Thomas van der weerd Isala '96 5 5 1 Jelte Labots PEC 1910 6 6 1 Oscar Huberts PEC 1910 7 7 1 Siemen Ribberink Athlos 8 8 1 Joost Remijn Athlos 9 9 1 Ime Tuinman NOP 10 10 1 Bram Pikkert Isala '96 11 11 1 Mons van Eijk PEC 1910 12 12 1 Jesse Withaar PEC 1910 13 13 1 Jesse Thymen mulder Athlos 14 14 1 Jol Ruth PEC 1910 15 15 1 Ties van der Veen Isala '96 16 16 1 Daan Tller Isala '96 17 17 1 Meisjes pupillen A 1e jaars Divora Anday Bokurestion NOP 1 1 1 Anna Brands PEC 1910 2 2 1 Maartje van den Berg PEC 1910 3 3 1 Marit Dorlandt PEC 1910 4 4 1 Elke van der Steege Isala '96 5 5 1 Yill Vrieleman PEC 1910 6 6 1 Anni Vosselman Cialfo 7 7 1 Sanne Denef PEC 1910 8 8 1 Los van Leussen PEC 1910 9 9 1 Amber Jannink PEC 1910 10 10 1 Jamie prins PEC 1910 11 11 1 Nilay Sieders PEC 1910 12 12 1 Amber de Boer Cialfo 13 13 1 Fleur Wijnands Athlos 14 14 1 Isabella Timmermans Athlos 15 15 1 Alyssa Boersma PEC 1910 16 16 1 Jongens pupillen A 2e jaars Federico Talen Flevo Delta 1 1 1 Job Everaars PEC 1910 2 2 1
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 3 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Pepijn van Putten Isala '96 3 3 1 Timo Huijsmans Athlos 4 4 1 Jesse koornstra Athlos 5 5 1 Robin de Vos Athlos 6 6 1 Rijlaarsdam Athlos 7 7 1 Alain luxembourg Athlos 8 8 1 Jan Schoemaker Athlos 9 9 1 Sem Eenkhoorn Isala '96 10 10 1 Brenn Doorneweerd Isala '96 11 11 1 Jelmer Jongsma NOP 12 12 1 Wout Kuis NOP 13 13 1 Yaro De kleine Isala '96 14 14 1 Nathan Penninkhof Isala '96 15 15 1 Friso van Veldhuijsen NOP 16 16 1 Meisjes pupillen A 2e jaars Isa Schoonhoven De Gemzen 1 1 1 Delina Anday Bokurestion NOP 2 2 1 Suze de Groot PEC 1910 3 3 1 Lisette Veldkamp Cialfo 4 4 1 Norah van Elst Flevo Delta 5 5 1 Lauren Hoogenberg Athlos 6 6 1 Jasmijn van nieuwenhoven De Gemzen 7 7 1 Merel Geursen Athlos 8 8 1 Valerie de Vries PEC 1910 9 9 1 Chenille Groot PEC 1910 10 10 1 Sarah Slegers Cialfo 11 11 1 Mila Scholte PEC 1910 12 12 1 Jongens junioren D 1e jaars Koen de Vries Isala '96 1 1 1 Thijs Metsemakers PEC 1910 2 2 1 Joshua Gooijer PEC 1910 3 3 1 Tibo Pierik Athlos 4 4 1 Sam Panman PEC 1910 5 5 1 tom van Amersfoort Athlos 6 6 1 Bjorn de Boer Cialfo 7 7 1 Tristan van der weerd Isala '96 8 8 1 Job Keppel De Gemzen 9 9 1 Emiel de Zoeten PEC 1910 10 10 1 Meisjes junioren D 1e jaars Vienne van der Knaap Horror 1 1 1 Sara Kwakkel De Gemzen 2 2 1 Naomi Bankole Athlos 3 3 1 Demi Huijsmans Athlos 4 4 1 Imke van Loon PEC 1910 5 5 1 Naomi Withaar PEC 1910 6 6 1 Tessel van der Valk Cialfo 7 7 1
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 4 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren D 2e jaars Sjoerd van der Steege Isala '96 1 1 1 Milan Jager Athlos 2 2 1 Emiel Sinte Maartensdijk Athlos 3 3 1 Tieme Koornstra Athlos 4 4 1 Noud Kanis Isala '96 5 5 1 Tijn Oude Egberink Athlos 6 6 1 Daan van der Sluis PEC 1910 7 7 1 Tjalle Bruining Athlos 8 8 1 Milo ter Mors Athlos 9 9 1 Timo Westerhof NOP 10 10 1 Sven Vink Athlos 11 11 1 Joris Nusser PEC 1910 12 12 1 Levi Wielstra NOP 13 13 1 Tom Oude Egberink Athlos 14 14 1 Gerrit Wensink De Gemzen 15 15 1 Meisjes junioren D 2e jaars Magali Kanis De Gemzen 1 1 1 Emma Everaars PEC 1910 2 2 1 Jenneke Heere Cialfo 3 3 1 Amber Veldkamp Cialfo 4 4 1 Lotte Doorneweert Isala '96 5 5 1 Jongens junioren C Tim Panhuis Athlos 1 1 1 Josse Kampen Isala '96 2 2 1 Joanan bijzet PEC 1910 3 3 1 Luuk Selhorst PEC 1910 4 4 1 Nick Jacobs Athlos 5 5 1 Giel Scholte Athlos 6 6 1 Tomas Platje NOP 7 7 1 Lars Hansman Isala '96 8 8 1 Twan van der Weiden Athlos 9 9 1 Christian Kleermaker Athlos 10 10 1 Rutger Lehr PEC 1910 11 11 1 Dennis Alberts Cialfo 12 12 1 Sijmen de Vos Athlos 13 13 1 Kas Meuleman Isala '96 14 14 1 Jelle Pars Athlos 15 15 1 Hugo Visser Isala '96 16 16 1 Patrick Duiveman Isala '96 17 17 1 Meisjes junioren C Anouk Heere Cialfo 1 1 1 Nomi Blankvoort De Gemzen 2 2 1 Nall Huijsmans 3 3 1 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 4 4 1 Mente Kommer De Gemzen 5 5 1 Romy Klein Heerenbrink Cialfo 6 6 1
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 5 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jara Gooijer PEC 1910 7 7 1 Tynke Wielstra NOP 8 8 1 Sophie Posthouwer Athlos 9 9 1 Brecht van der Haar Isala '96 10 10 1 Fenna Thijs Athlos 11 11 1 Sannah de Vries PEC 1910 12 12 1 Silke van den Berg Athlos 13 13 1 Brenda Wensink De Gemzen 14 14 1 Jongens U18 Jaap Zoon Flevo Delta 1 1 1 Sam Van der Werf Horror 2 2 1 Bram Nusmeier Athlos 3 3 1 Lukas Smit PEC 1910 4 4 1 Matthijs Onink NOP 5 5 1 Daan Scholte Athlos 6 6 1 Joris van Dam PEC 1910 7 7 1 Olivier van Benthem PEC 1910 8 8 1 Damian Wolters Athlos 9 9 1 Ruben Scholte Flevo Delta 10 10 1 Meisjes U18 Tessa Harbrink PEC 1910 1 1 1 Femke Yska Horror 1 1 1 Indy Faassen Flevo Delta 2 2 1 Iris Turksema Flevo Delta 2 2 1 Iris Bredewolt Cialfo 3 3 1 Manon van der Zwaard NOP 3 3 1 Vera Kruis NOP 4 4 1 Emma Posthouwer Athlos 5 5 1 Eline ten Grotenhuis Cialfo 6 6 1 Nami Gooijer PEC 1910 7 7 1 Sara Meijer PEC 1910 8 8 1 Joanneke de Boer Cialfo 9 9 1 Esther Bunte De Gemzen 10 10 1 Jongens U20 Thomas Smeman LSV Invictus 1 1 1 Filip Hofstede PEC 1910 2 2 1 Bram van der Weyde PEC 1910 3 3 1 Daniel Bleijenburg De Gemzen 4 4 1 David Both Athlos 5 5 1 Iwan Petersen 6 6 1 Lucas Karenbeld Athlos 7 7 1 Jim van Emmerik Cialfo 8 8 1 Meisjes U20 Mannen senioren korte cross
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 6 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen 35 korte cross Mannen 40 korte cross Murk Falkena Flevo Delta 1 1 1 Bas Grotenhuis De Gemzen 2 2 1 Gerwin Vis De Gemzen 3 3 1 Vrouwen senioren korte cross Joanne Lehr PEC 1910 1 1 1 Suzan Ruitenbeg PEC 1910 2 2 1 Naomi Jong Cialfo 3 3 1 Vivienne Morssinkhof BB lopers 4 4 1 Sarah de Vries Impala 5 5 1 Esmee Vis De Gemzen 6 6 1 Celeste den Besten De Gemzen 7 7 1 Marille Kramer NOP 8 8 1 Simone Schuitemaker NOP 9 9 1 Ellen Drost De Gemzen 10 10 1 Emma van Emmerik Cialfo 11 11 1 Laura Oosterbroek 12 12 1 Vrouwen 35 korte cross Vrouwen 40 korte cross Cora Kloosterziel PEC 1910 1 1 1 Esther Zoon Flevo Delta 2 2 1 Joriska schrijer Isala '96 3 3 1 Mannen senioren Yordi Druijff Triathlon 1 1 1 Erik Bolding Start '78 2 2 1 Alwin Heijting 3 3 1 Rob Goutbeek BB lopers 4 4 1 Hakim Riadi SISU 5 5 1 Rob Vijver Lionitas 6 6 1 Maarten Oosterhuis 7 7 1 Lars Assen BB lopers 8 8 1 Thijs Krukkert Vitalis 9 9 1 Jeroen Beekhof PEC 1910 10 10 1 Nico Borghuis 11 11 1 Jeroen Meuleman Isala '96 12 12 1 Mannen 35 Mannen 40 Marcel Doornekamp Athlos 1 1 1
Kevin Diender BB lopers 2 2 1 Henri Slabbekoorn Nederlandse Triathlo 3 3 1 Jan Blaauw De Gemzen 4 4 1
OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE ????/???? KLASSEMENT - TOTAAL 13-11-2021 21:32 Pag: 7 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen 50 Paul de Brie Spirit Lelystad 1 1 1 Robert Reitsema Isala '96 2 2 1 Stef Riemens BB lopers 3 3 1 Jaap van Dieren Isala '96 4 4 1 Maarten Papegaaij Isala '96 5 5 1 Bertus Mensink PEC 1910 6 6 1 Bert Kleiboer PEC 1910 7 7 1 Gerard Krist De Gemzen 8 8 1 Rudie Krukkert De Gemzen 9 9 1 Mannen 60 Vrouwen senioren Gerber Loman Cialfo 1 1 1 Leonie Eenkhoorn Isala '96 2 2 1 Kateryna Pasiletska 3 3 1 Vrouwen 35 Vrouwen 40 Antine Sytsma De Gemzen 1 1 1 Vrouwen 50 Marjon Fidder De Gemzen 1 1 1