OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2019/2020
                            KLASSEMENT - TOTAAL
08-02-2020 15:14                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
   1  Thijs den Besten           Athlos                 6  1  2  1       4    4
   2  Victor Duits               Athlos                 5  2  3  2       7    4
   3  Thomas van der Weerd       Isala '96              3  3  5  4      10    4
   4  Siemen Ribberink           Athlos                    4  4  3      11    3
   5  Jesper Wieten              Isala '96              1  5  8 10      14    4
   6  Levi Broeksema             Athlos                 4  6     6      16    3
   7  Jorik Splinter             Cialfo                 2  8  7  7      16    4
   8  Thijs Burgman              PEC 1910               7  7  6  5      18    4
   9  Guus van der Valk          Cialfo                 9 11  9  8      26    4
  10  Florian Wierbos            Athlos                 8  9    11      28    3
  11  Thomas Rankenberg          Athlos                12 12 11 13      35    4
  12  Alan Doorneweerd           Isala '96             11    12 15      38    3

Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes pupillen C 1 Zoe de Haas PEC 1910 1 2 3 1 4 4 2 Asmahan Essabani Athlos 2 4 4 2 8 4 3 Nona Smit Flevo Delta 4 1 5 3 8 4 4 Carma Durieux PEC 1910 3 2 4 9 3 5 Fleur Wijnands Athlos 6 6 6 5 17 4 6 Anni Vosselman Cialfo 5 5 7 7 17 4 7 Roos de Munnik NOP 7 7 6 20 3 8 Fem Hilberink Flevo Delta 8 10 9 27 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens pupillen B 1 Delano Thielman Isala '96 2 1 1 4 3 2 Pepijn van Putten Isala '96 5 1 2 2 5 4 3 Federico Talen Flevo Delta 3 2 3 3 8 4 4 Job Everaars PEC 1910 4 3 4 5 11 4 5 Jesse Koornstra Athlos 6 5 6 6 17 4 6 Timo Huijsmans Athlos 8 4 7 9 19 4 7 Alain Luxembourg Athlos 8 5 8 21 3 8 Sem Eenkhoorn Isala '96 7 8 7 22 3 9 Levi Westerhof NOP 9 6 10 11 25 4 10 Floris Rankenberg Athlos 12 9 12 10 31 4 11 Wout Kuis NOP 17 7 15 12 34 4 12 Yaro de Kleine Isala '96 13 12 11 17 36 4 13 Robin de Vos Athlos 15 11 14 14 39 4 14 Brenn Doorneweerd Isala '96 14 13 13 40 3 15 Sem Rijlaarsdam Athlos 10 16 15 41 3 16 Friso van Veldhuijsen NOP 14 19 18 51 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes pupillen B 1 Lisette Veldkamp Cialfo 1 1 5 3 5 4 2 Merel Geursen Athlos 2 4 9 2 8 4 3 Isa Schoonhoven De Gemzen 6 2 1 9 3 4 Suze de Groot PEC 1910 3 3 3 6 9 4 5 Jasmijn van Nieuwenhoven De Gemzen 7 5 6 4 15 4 6 Hannah Singerling Cialfo 11 6 8 8 22 4 7 Fenna Beket Athlos 8 7 9 24 3 8 Saline Waninge De Sprinter 4 16 5 25 3 9 Arinya van 't Ende Isala '96 9 9 15 11 29 4 10 Valerie de Vries PEC 1910 14 12 11 7 30 4 11 Fleur Wubbeling PEC 1910 10 10 12 10 30 4 12 Thyrza van Tongeren Cialfo 18 14 17 14 45 4 13 Rosa van den Buijs De Gemzen 20 13 18 15 46 4 14 Julia Kaal De Gemzen 19 15 19 16 50 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens pupillen A 1e jaars 1 Tibo Pierik Athlos 2 2 3 2 6 4 2 Koen de Vries Isala '96 4 1 4 3 8 4 3 Thijs Metsemakers PEC 1910 5 4 6 1 10 4 4 Tristan van der Weerd Isala '96 1 3 9 6 10 4 5 Joshua Gooijer PEC 1910 3 5 5 13 3 6 Lars van Dalfsen NOP 7 8 7 4 18 4 7 Querijn Wierbos Athlos 6 5 8 19 3 8 Sam Panman PEC 1910 6 10 7 23 3 9 Fenn Steur PEC 1910 8 7 11 26 3 10 Joris Wever Athlos 12 12 12 10 34 4 11 Niels Selhorst PEC 1910 18 13 14 9 36 4 12 Jayquin Bart PEC 1910 13 11 15 12 36 4 13 Youday Heule NOP 14 14 13 13 40 4 14 Mees Hameetman NOP 9 17 14 40 3 15 Ayoub Essabani Athlos 16 15 16 15 46 4 16 Louran Veldhuis Cialfo 21 17 19 17 53 4 17 Mats Brouwer De Gemzen 20 18 16 54 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes pupillen A 1e jaars 1 Naomi Bankole Athlos 2 2 2 1 5 4 2 Imke van Loon PEC 1910 5 3 4 2 9 4 3 Demi Huijsmans Athlos 6 5 3 3 11 4 4 Fenne Korstanje Athlos 4 7 5 4 13 4 5 Tessel van der Valk Cialfo 10 11 7 5 22 4 6 Evelien Abbink PEC 1910 8 9 8 6 22 4 7 Naomi Withaar PEC 1910 9 8 9 8 25 4 8 Nora Kruize PEC 1910 14 10 13 9 32 4 9 Robbin Scholtz Athlos 15 12 10 10 32 4 10 Noa de Haas PEC 1910 12 13 14 11 36 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens pupillen A 2e jaars 1 Milan Jager Athlos 1 1 1 1 3 4 2 Emiel Sinte Maartensdijk Athlos 2 2 3 2 6 4 3 Sjoerd van der Steege Isala '96 3 3 2 3 8 4 4 Roan Dreuning PEC 1910 7 4 4 4 12 4 5 Milo ter Mors Athlos 4 6 6 6 16 4 6 Daan vd Sluis PEC 1910 8 7 5 5 17 4 7 Stan van Dalfsen NOP 6 15 9 8 23 4 8 Levi Wielstra NOP 10 9 12 7 26 4 9 Cas Sanders PEC 1910 14 10 8 10 28 4 10 Timo Westerhof NOP 11 11 14 9 31 4 11 Thijmen Hiemstra Cialfo 12 11 11 34 3 12 Timo Goedhart Athlos 16 12 12 40 3 13 Wymar van Tongeren Cialfo 15 16 13 13 41 4 14 Lucas Stolte NOP 18 14 14 46 3 15 Gerrit Wensink De Gemzen 19 17 16 15 48 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes pupillen A 2e jaars 1 Magali Kanis De Gemzen 2 1 1 1 3 4 2 Jenneke Heere Cialfo 1 2 2 4 5 4 3 Marlijn ter Maat PEC 1910 3 3 4 2 8 4 4 Fay Prins De Gemzen 5 6 5 16 3 5 Emma Everaars PEC 1910 7 5 5 7 17 4 6 Lise Singerling Cialfo 8 7 10 3 18 4 7 Mara Schreuder Athlos 4 8 9 21 3 8 Marli Anne van Rossum Cialfo 9 8 9 6 23 4 9 Amber Veldkamp Cialfo 12 6 11 8 25 4 10 Eva Ter Haar NOP 6 9 14 11 26 4 11 Janne van den Buijs De Gemzen 13 11 13 10 34 4 12 Lotte Doorneweert Isala '96 11 12 15 12 35 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren D 1e jaars 1 Tomas Platje NOP 1 1 1 7 3 4 2 Simon vd Pol PEC 1910 3 2 3 3 8 4 3 Lars Hansman Isala '96 4 3 2 5 9 4 4 Giel Scholte Athlos 2 4 4 6 10 4 5 Luuk Selhorst PEC 1910 5 5 5 4 14 4 6 Luuk Labots PEC 1910 6 7 8 21 3 7 Patrick duiveman Isala '96 8 10 9 27 3 8 Joshua Broeksema Athlos 9 10 11 30 3 9 Anas Essabani Athlos 10 12 12 12 34 4 10 Fabian Onink NOP 9 13 14 36 3 11 Teine Bonnema Cialfo 13 14 13 40 3 Meisjes junioren D 1e jaars 1 Nomi Blankvoort De Gemzen 1 1 1 3 3 4 2 Feline van der Wildt PEC 1910 3 5 2 4 9 4 3 Mente Kommer De Gemzen 2 4 3 6 9 4 4 Sannah de Vries PEC 1910 4 2 5 12 11 4 5 Carlijn Scholte Athlos 5 6 4 8 15 4 6 Sofie Vos PEC 1910 6 3 10 19 3 7 Ella Marie Kurzmann Flevo Delta 7 6 7 20 3 8 Brecht van der Haar Isala '96 9 10 7 11 26 4 9 Flore Kroes De Gemzen 8 9 10 13 27 4 10 Los Schuurman Isala '96 11 11 9 14 31 4 11 Chamena hoekman Isala '96 10 14 9 33 3 12 Rene Blok De Gemzen 14 12 12 15 38 4 13 Brenda Wensink De Gemzen 12 13 14 17 39 4 14 Evi Vosselman Cialfo 16 17 11 16 43 4 15 Sanne Kobus NOP 13 18 18 49 3 16 Silke van den Berg Athlos 17 19 16 19 52 4 17 Carice van Arken De Gemzen 20 15 20 55 3 18 Fenna Thijs Athlos 18 17 21 56 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren D 2e jaars 1 Twam van der Weiden Athlos 2 2 3 2 6 4 2 Merijn Sol Flevo Delta 1 2 3 6 3 3 Christian Kleermaker Athlos 4 1 4 4 9 4 4 Jesper Pauw PEC 1910 3 3 5 5 11 4 5 Dennis Alberts Cialfo 7 4 8 12 19 4 6 Josse Kampen Isala '96 6 7 8 21 3 7 Bram Slabbekoorn PEC 1910 9 5 10 10 24 4 8 Noah Singerling Cialfo 10 8 16 14 32 4 9 Joey Faassen Flevo Delta 11 11 14 13 35 4 10 Jelle Pars Athlos 12 15 15 42 3

Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes junioren D 2e jaars 1 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 2 2 6 3 7 4 2 Tynke Wielstra NOP 1 7 2 10 3 3 Jaira Gooijer PEC 1910 1 5 4 10 3 4 Romy Klein Heerenbrink Cialfo 3 4 8 5 12 4 5 Michelle van Roemburg Flevo Delta 3 9 6 18 3 6 Sarah Schippers Athlos 5 5 11 9 19 4 7 Merel van der Haar De Gemzen 4 12 10 26 3 8 Fabienne Sinte Maartensdi Athlos 6 13 8 27 3 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren C 1 Jaap Zoon Flevo Delta 1 1 1 3 3 2 Ids Peenstra PEC 1910 2 1 2 2 5 4 3 Bram Nusmeier Athlos 3 2 6 4 9 4 4 Olivier van Benthem PEC 1910 4 3 3 5 10 4 5 Thijs van der Maaten Athlos 5 4 6 15 3 6 Thijs ter Maat PEC 1910 7 6 10 7 20 4 7 Boyd Steur PEC 1910 8 13 8 8 24 4 8 Matthijs Onink NOP 10 7 11 9 26 4 9 Cas Kanis Isala '96 6 5 16 27 3 10 Joris van Dam PEC 1910 11 8 11 30 3 11 Daan Scholte Athlos 9 9 12 15 30 4 12 Lukas Smit PEC 1910 12 12 9 10 31 4 13 Floris Remijn Athlos 14 11 15 14 39 4 14 Olaf Souren PEC 1910 10 13 17 40 3 15 Luuk van der Maaten Athlos 13 17 13 43 3 16 Isas Prinsen NOP 16 14 16 18 46 4 17 Tygo Schuurkamp Athlos 15 15 17 19 47 4 18 Mike Keizer Athlos 18 18 20 56 3 19 Hendrik Olthuis De Gemzen 18 20 20 23 58 4 20 Coen Bloemberg Flevo Delta 19 19 22 60 3 21 Ruben Jacobs Athlos 22 21 21 64 3 22 Yordi van Ommen De Gemzen 20 21 23 24 64 4 23 Ruben Scholte Flevo Delta 23 22 22 25 67 4 24 Maarten Scholte Flevo Delta 21 23 24 26 68 4 Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes junioren C 1 Evi Falkena Flevo Delta 1 1 1 3 3 2 Nora Assink ACO Van Elderen 2 1 2 2 5 4 3 Anniek Draaistra NOP 4 4 4 4 12 4 4 Eline ten Grotenhuis Cialfo 5 3 6 5 13 4 5 Luena Spijkerboer Cialfo 5 7 9 21 3 6 Manon van der Zwaard NOP 7 8 10 7 22 4 7 Sara Meijer PEC 1910 10 6 11 10 26 4 8 Naomi Gooijer PEC 1910 6 8 12 26 3 9 Indy Broersma Athlos 7 9 11 27 3 10 Elodie van Arken De Gemzen 9 14 8 31 3 11 Esmee Vis De Gemzen 8 11 12 16 31 4 12 Vera Kruis NOP 9 10 14 33 3 13 Kim Remijn Flevo Delta 12 13 13 38 3 14 Romke Wielstra NOP 22 11 6 39 3 15 Emma Posthouwer Athlos 13 17 15 45 3 16 Carolien Remijn Athlos 15 14 16 17 45 4 17 Julia Fahner Isala '96 14 17 20 18 49 4 18 Eva Middelkamp Athlos 16 20 21 19 55 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren B 1 Filip Hofstede PEC 1910 1 2 1 4 3 2 Duncan Mulder PEC 1910 1 2 4 3 6 4 3 Danil Kleermaker Athlos 3 5 7 4 12 4 4 Niek ter Haar NOP 4 8 5 17 3 5 Bram van Maare Athlos 4 7 9 7 18 4 6 Job Doornhof Athlos 8 11 9 28 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes junioren B 1 Tessa Harbrink PEC 1910 1 1 2 4 3 2 Joanne Lehr PEC 1910 4 1 2 3 6 4 3 Lieke Geerling Athlos 2 3 5 5 10 4 4 Iris bredewolt Cialfo 3 4 4 11 3 5 Lisa Zoon Flevo Delta 6 5 7 6 17 4 6 Sannah Wolf Cialfo 7 6 8 7 20 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Jongens junioren A 1 Kjell de Groot Flevo Delta 1 1 1 1 3 4 2 Daan Veenhuizen PEC 1910 2 2 3 12 7 4 3 Kibrom Hadgu Kiflai PEC 1910 3 2 3 8 3 4 David Koning Athlos 3 7 5 6 14 4 5 Thijs Zoon Flevo Delta 4 4 7 15 3 6 Jarno Jansen PEC 1910 4 5 8 17 3 7 Gijs van de Wetering De Gemzen 8 6 9 23 3 8 Arthus Jonker NOP 6 11 7 11 24 4 9 Lex Hther Athlos 9 6 10 25 3 10 Bastiaan Jong Cialfo 9 12 8 14 29 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Meisjes junioren A 1 Suzan Ruitenberg PEC 1910 1 2 1 4 3 2 Emma van Emmerik Cialfo 4 2 3 3 8 4 3 Femke Osinga Flevo Delta 3 4 2 9 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen senioren korte cross 1 Bas Mekking Cialfo 3 1 3 4 7 4 2 Raimo Westerhof Athlos 7 2 2 11 3 3 Sander Kloosterziel PEC 1910 6 4 4 3 11 4 4 Lars van Surksum PEC 1910 4 2 5 5 11 4 5 Bram Rouwen BB lopers 9 3 7 6 16 4 6 Kevin van de Wassenberg Athlos 10 8 8 26 3 7 Olav Koning Athlos 12 7 10 10 27 4 8 Jurian Onderdijk De Gemzen 17 8 11 9 28 4 9 Kjell Raaijmakers Athlos 15 9 13 12 34 4 10 Jim van Emmerik Cialfo 8 12 17 16 36 4 11 Giel Meijer PEC 1910 10 14 13 37 3 12 Stefan Breet Flevo Delta 18 12 11 41 3 13 Stefan Reurink De Gemzen 13 16 14 43 3 14 Tom Bloemberg Flevo Delta 23 15 15 53 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen 40 korte cross 1 Marcel van den Bosch De Gemzen 1 1 1 6 3 4 2 Murk Falkena Flevo Delta 4 3 7 1 8 4 3 Remco de Vries PEC 1910 3 7 4 2 9 4 4 Aalt Wensink De Gemzen 6 6 3 3 12 4 5 Gerard Kroes De Gemzen 4 5 4 13 3 6 Janko van Arken De Gemzen 8 6 5 19 3 7 Harry Veldkamp Cialfo 10 9 8 7 24 4 8 Erik Scholte Flevo Delta 12 10 9 8 27 4 9 Harjan ter Haar NOP 11 10 9 30 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Vrouwen senioren korte cross 1 Do Krol AV '34 1 2 1 4 4 4 2 Merel Wevers AV '34 2 3 5 10 3 3 Angelique van Ommen De Gemzen 5 5 2 7 12 4 4 Jolanda Regout PEC 1910 7 4 3 8 14 4 5 Karin Hijmans Flevo Delta 10 4 9 23 3 6 Celeste den Besten De Gemzen 14 7 6 14 27 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Vrouwen 40 korte cross 1 Esther Zoon Flevo Delta 1 1 1 3 3 2 Marieke Sol Flevo Delta 1 2 2 5 3 3 Renate Kroes De Gemzen 3 3 3 9 3 4 Janet Bloemberg-de Lange Flevo Delta 2 4 4 10 3 5 Stephanie Falkena Flevo Delta 3 4 5 5 12 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen senioren 1 Joep Emmen BB lopers 2 2 2 6 3 2 Ruben Postma Athlos 5 7 3 15 3 3 Gert Versteeg BB lopers 8 8 10 7 23 4 4 Thijs Krukkert Vitalis 11 12 8 31 3 5 Matthijn ten Doeschot BB lopers 14 13 9 36 3 6 Job van Iersel BB lopers 12 14 10 36 3 7 Timo Hacquebord Isala '96 16 11 16 11 38 4
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen 40 1 Erik Driesen NOP 1 1 1 1 3 4 2 Jan sinke NOP 2 3 2 2 6 4 3 Frankwin Mussche BB lopers 7 3 5 15 3 4 Jan Loosman NOP 6 4 6 16 3 5 Roel-Jan Heeringa PEC 1910 4 10 6 7 17 4 6 Wim Wolf Cialfo 7 9 5 8 20 4 7 Jan Blaauw De Gemzen 8 12 7 9 24 4 8 Jaap van Dieren Isala '96 10 9 13 32 3 9 Erik Rozeboom BB lopers 13 8 12 33 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Mannen 50 1 Arjen Driesen NOP 1 2 2 1 4 4 2 Wim Ritsema Gelre 2 1 1 2 4 4 3 Cees Boeve De Gemzen 15 3 6 4 13 4 4 Roel van der Steege Isala '96 7 4 3 14 3 5 Jaap Vlaming NOP 6 8 9 23 3 6 Pieter jan Vlaming NOP 7 9 10 26 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Vrouwen senioren 1 Lieve Tollet BB lopers 5 2 3 1 6 4 2 Gerja Zielman BB lopers 3 3 2 8 3 3 Jantina Loosman NOP 4 4 4 12 3
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed ---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ --- Vrouwen 40 1 Maureen Houtman De Gemzen 1 1 1 3 3 2 Erna van Es-Keen De Gemzen 3 2 2 7 3 3 Annemiek Dekker NOP 4 3 3 10 3 4 Ylona Wolf Cialfo 7 6 6 19 3 Vrouwen 50 1 Agnes Olgers NOP 1 2 2 5 3 2 Lianne van de Guchte NOP 1 3 3 7 3 3 Annet Buitenhuis De Gemzen 5 5 4 14 3