OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2018/2019
                            KLASSEMENT - TOTAAL
18-02-2019 21:10                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
   1  Pepijn van Putten          Isala '96              2  2  1  1       4    4
   2  Jesse Koornstra            Athlos                 1  1  2  2       4    4
   3  Julian Bouman              De Sprinter            5  4     4      13    3
   4  Jesper Wieten              Isala '96              4  5  5  8      14    4
   5  Timo Huijsmans             Athlos                 3  8  6  6      15    4
   6  Sem Eenkhoorn              Isala '96              7 12  4  5      16    4
   7  Robin de Vos               Athlos                 6  6  7 15      19    4
   8  Thomas van der Weerd       Isala '96              8  7 15  9      24    4
   9  Victor Duits               Athlos                10  9 10  7      26    4
  10  Wout Kuis                  NOP                      10 11 13      34    3
  11  Sam Verhoeff               Isala '96             12 17 13 12      37    4
  12  Sem Rijlaarsdam            Athlos                11 14 17 14      39    4
  13  Hugo Hoekwater             Athlos                   18 16 16      50    3
  14  Irjan van Ommen            De Gemzen             16 19 20 17      52    4
  15  Friso van Veldhuijzen      NOP                      16 19 18      53    3

Meisjes pupillen C
   1  Isa Schoonhoven            De Gemzen              4  3  1  1       5    4
   2  Lisette Veldkamp           Cialfo                 2  1  2  2       5    4
   3  Merel Geursen              Athlos                 1  2  3  3       6    4
   4  Jasmijn van Nieuwenhoven   De Gemzen              6  5  4  4      13    4
   5  Arinya Van 't Ende         Isala '96              3  6  5  5      13    4
   6  Valerie de Vries           PEC 1910               5  7  8 12      20    4
   7  Suze de Groot              PEC 1910               9     6  6      21    3
   8  Sennah de Vlaming          Athlos                    8  7  7      22    3
   9  Norah van Elst             Flevo Delta           13  9  9  8      26    4
  10  Sara Keijzers              Flevo Delta           10 14    10      34    3
  11  Fenne Schipper             Flevo Delta           14    13  9      36    3
  12  Anni Vosselman             Cialfo                17 12    14      43    3
  13  Bobbi Roos van Rossum      Cialfo                18 15 14 15      44    4
  14  Julia Kaal                 De Gemzen             19 16    16      51    3

Jongens pupillen B
   1  Koen de Vries              Isala '96              1  1  2  3       4    4
   2  Joshua Gooijer             PEC 1910               3     1  1       5    3
   3  Tristan van der Weerd      Isala '96              2  2  5  4       8    4
   4  Joris Wever                Athlos                 5  4  6  6      15    4
   5  Fenn Steur                 PEC 1910               9  6  9  7      22    4
   6  Job Keppel                 De Gemzen              7     8  8      23    3
   7  Youday Heule               NOP                       7 11  9      27    3
   8  Sam Panman                 PEC 1910                 10 13  5      28    3
   9  Emiel de Zoeten            PEC 1910              12 13 17 13      38    4
  10  Stan Overeem               Cialfo                11    16 12      39    3
  11  Mats Brouwer               De Gemzen                15 19 10      44    3

Meisjes pupillen B
   1  Sara Kwakkel               De Gemzen              1  1  1  1       3    4
   2  Demi Huijsmans             Athlos                 3  3  4  3       9    4
   3  Fenne Korstanje            Athlos                 5  6  6  4      15    4
   4  Suleen Penninkhof          Isala '96              4  7  7  5      16    4
   5  Isabo Bleijenberg          Cialfo                    8  8  6      22    3
   6  Mare Huisman               De Gemzen              7     9  7      23    3
   7  Tessel van der Valk        Cialfo                 8  9 11  8      25    4
   8  Leonie Vonk                Athlos                 6 10 10  9      25    4

Jongens pupillen A 1e jaars
   1  Noud Kanis                 Isala '96              2  1  2  1       4    4
   2  Emiel Sinte Maartensdijk   Athlos                 4  3  3  2       8    4
   3  Milan Jager                Athlos                 3  2  4  3       8    4
   4  Milo ter Mors              Athlos                    5  7  4      16    3
   5  Levi Wielstra              NOP                    5  6  6  5      16    4
   6  Tije Annema                Isala '96              7  9  9  6      22    4
   7  Tjalle Bruining            Athlos                 8 12 10 10      28    4
   8  Levi Wolters               Athlos                   11 11 13      35    3
   9  Tim Schuttelaar            Athlos                14 14 13  9      36    4
  10  Thijmen Hiemstra           Cialfo                11 13 16 12      36    4
  11  Sjoerd van de Steege       Isala '96             16 15 15 11      41    4
  12  Cas Sanders                PEC 1910              15    17 14      46    3
  13  Timo Goedhart              Athlos                13 18 19 16      47    4
  14  Gerrit Wensink             De Gemzen             21    20 15      56    3
  15  Jelte Fidder               De Gemzen                19 21 17      57    3

Meisjes pupillen A 1e jaars
   1  Magali Kanis               De Gemzen              2  2  1  1       4    4
   2  Jenneke Heere              Cialfo                 1  1  7  2       4    4
   3  Anna van Elst              Flevo Delta               5  2  3      10    3
   4  Julynn Huijsmans           Isala '96              3  4  3  4      10    4
   5  Catrijn Heere              Cialfo                 4  8  4  6      14    4
   6  Mara Schreuder             Athlos                    6  5  5      16    3
   7  Marli-Anne van Rossum      Cialfo                 6 11  9 10      25    4
   8  Amber Veldkamp             Cialfo                 7 10 10  9      26    4
   9  Marely Bijma               NOP                    9  9  8 11      26    4

Jongens pupillen A 2e jaars
 Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
   1  Simon van den Pol          PEC 1910               1     1  1       3    3
   2  Lars Hansman               Isala '96              2  1  2  2       5    4
   3  Giel Scholte               Athlos                 3  3  3  5       9    4
   4  Tomas Platje               NOP                    5  4  5  3      12    4
   5  Axel Konijnenberg          Cialfo                 6  6  8  4      16    4
   6  Kas Meuleman               Isala '96             14  7 10  6      23    4
   7  Sijmen de Vos              Athlos                10  9  7  7      23    4
   8  Patrick Duiveman           Isala '96              8  8  9 11      25    4
   9  Anas Essabani              Athlos                 9 11     9      29    3
  10  Joshua Broeksema           Athlos                11    12 10      33    3
  11  Jochem de Wilde            Athlos                12 13 14 12      37    4
  12  Sven van der Weide         Athlos                   14 15 13      42    3
  13  Danny Gerrits              Cialfo                17    13 14      44    3
  14  Levi Koers                 Athlos                15 17 16 15      46    4


Meisjes pupillen A 2e jaars
   1  Mente Kommer               De Gemzen              1  2  1  1       3    4
   2  Anouk Heere                Cialfo                 2  1  2  2       5    4
   3  Noemi Blankvoort           De Gemzen              3  3  3  3       9    4
   4  Carlijn Scholte            Athlos                 4  5  4  4      12    4
   5  Ellen Smit                 PEC 1910               6  6     5      17    3
   6  Chamena Hoekman            Isala '96              9  8  9  6      23    4
   7  Eline Vonk                 Athlos                 8 16 11  8      27    4
   8  Brecht van der Haar        Isala '96             11 14 10  7      28    4
   9  Brenda Wensink             De Gemzen              7 15 13 11      31    4
  10  Fenna Thijs                Athlos                14 11 12  9      32    4
  11  Los Schuurman             Isala '96             12 19 15 12      39    4
  12  Evi Vosselman              Cialfo                16 17    10      43    3
  13  Carice van Arken           De Gemzen             15 18 16 13      44    4

Jongens junioren D 1e jaars
   1  Merijn Sol                 Flevo Delta            2  2  1  2       5    4
   2  Josse Kampen               Isala '96              1  3  2  5       6    4
   3  Twan van der Weiden        Athlos                 3  1  3  3       7    4
   4  Nick Jacobs                Athlos                 4  5  5  4      13    4
   5  Hugo Visser                Isala '96                 4  9  6      19    3
   6  Jesper Pauw                PEC 1910              10  7  6  9      22    4
   7  Dennis Alberts             Cialfo                 7  8  8 12      23    4
   8  Tycho Vader                NOP                    9  6    10      25    3
   9  Bram Slabbekoorn           PEC 1910              11 13 10  8      29    4
  10  Sam Bolt                   Isala '96             12 14 13 18      39    4
  11  Thymo Michelsen            Athlos                15    14 13      42    3
  12  Joey Faassen               Flevo Delta           16 18 15 14      45    4
  13  Corne den Hollander        Athlos                17 16    16      49    3

Meisjes junioren D 1e jaars
   1  Nall Huijsmans            Isala '96              1  1  1  1       3    4
   2  Jara Gooijer              PEC 1910               3     5  2      10    3
   3  Michelle van Roemburg      Flevo Delta            2  2  6  6      10    4
   4  Fiona ten Grotenhuis       Cialfo                 4  5  4  3      11    4
   5  Fabienne Sinte Maartensdi  Athlos                 5  6  7  5      16    4
   6  Romy Klein Heerenbrink     Cialfo                    8  9  4      21    3
   7  Diane Wensink              De Gemzen              7    10  7      24    3

Jongens junioren D 2e jaars
   1  Maikel Potkamp             De Gemzen                 1  1  3       5    3
   2  Matthijs Onink             NOP                    6  2  4  1       7    4
   3  Thijs ter Maat             PEC 1910               4  3  3  2       8    4
   4  Boyd Steur                 PEC 1910               2  6  5  5      12    4
   5  Floris Remijn              Athlos                 5  4     4      13    3
   6  Rens Konijnenberg          Cialfo                 7  7 10  6      20    4
   7  Ruben Jacobs               Athlos                 9  8 12  7      24    4
   8  Ruben Scholte              Flevo Delta           11 10 15 11      32    4
   9  Damian Wolters             Athlos                   11 14  8      33    3
  10  Kiran Rorije               De Gemzen             13    16 10      39    3
  11  Rowan Tiemes               Flevo Delta           12    17 12      41    3


Meisjes junioren D 2e jaars
   1  Evi Falkena                Flevo Delta            1  1  1  1       3    4
   2  Nami Gooijer              PEC 1910               3     2  2       7    3
   3  Sara Meijer                PEC 1910               4  3  3  3       9    4
   4  Elodie van Arken           De Gemzen              5  6     5      16    3
   5  Guusje Koning              Athlos                 6  9  7  4      17    4
   6  Vera Kruis                 NOP                    7  4  9  6      17    4
   7  Meike Schipper             Athlos                 9  8  5  7      20    4
   8  Eva Middelkamp             Athlos                11 10 11  8      29    4
   9  Lisa van der Sluijs        Athlos                12 11 12  9      32    4

Jongens junioren C
   1  Thomas Reining             PEC 1910               1     1  1       3    3
   2  Jaap Zoon                  Flevo Delta            2  1  3  2       5    4
   3  Ids Peenstra               PEC 1910               3  2  5  3       8    4
   4  Sam van Emmerik            Cialfo                 4  8  6  4      14    4
   5  Thijmen Middelkamp         Athlos                 5  3  7  7      15    4
   6  Thijs van der Maaten       Athlos                 7  5     8      20    3
   7  Daniel Kleermaker          Athlos                12  9  8  5      22    4
   8  Jim van Emmerik            Cialfo                 9  7 13  6      22    4
   9  Koen Geerling              Athlos                10 10 14  9      29    4
  10  Olivier van Benthem        PEC 1910              13 11 10 10      31    4
  11  Daan Scholte               Athlos                14    16 12      42    3
  12  Tygo Schuurkamp            Athlos                18 18 19 11      47    4
  13  Bram Eleveld               Athlos                22 21 21 13      55    4
  14  Maarten Scholte            Flevo Delta           24 23 23 14      60    4

Meisjes junioren C
   1  Tessa Harbrink             PEC 1910               2  3  2  1       5    4
   2  Nora Assink                Spurt '88              5  2  3  2       7    4
   3  Anniek Draaistra           NOP                    3  5  8  3      11    4
   4  Fleur Pieters              Flevo Delta            1  7  9  4      12    4
   5  Indy Broersma              Athlos                 4  6  7  9      17    4
   6  Eline ten Grotenhuis       Cialfo                 9 11  4  5      18    4
   7  Indy Faassen               Flevo Delta           10  8  5  6      19    4
   8  Fien Molenberg             Athlos                 6 19  6  8      20    4
   9  Esmee Vis                  De Gemzen              8 10     7      25    3
  10  Ella van den Bosch         De Gemzen              7  9 10 10      26    4
  11  Lynn Bunnik                Athlos                11 12 16 11      34    4
  12  Noa Sinte Maartensdijk     Athlos                12 14 15 12      38    4
  13  Carolien Remijn            Athlos                13 13 17 13      39    4
  14  Lisa Zoon                  Flevo Delta           15 17 19 14      46    4
  15  Irene Doeze Jager          Flevo Delta           14    18 15      47    3

Jongens junioren B
   1  Hakim Riadi                SISU                   1  1  1  5       3    4
   2  Kjell de Groot             Flevo Delta            2  2  2  1       5    4
   3  David Koning               Athlos                 3  3  4  3       9    4
   4  Thijs Zoon                 Flevo Delta            5  4  6  2      11    4
   5  Gijs van de Wetering       De Gemzen              7  7  3  4      14    4
   6  Duncan Mulder              PEC 1910               8  8  8  6      22    4
   7  Lex Hther                 Athlos                 6     9  7      22    3
   8  Niek ter Haar              NOP                   10 13     8      31    3
   9  Lucas Karenbeld            Athlos                11 11 10 10      31    4
  10  Bram van Maare             Athlos                12 14    11      37    3
  11  Job Doornhof               Athlos                14 15 12 12      38    4

Meisjes junioren B
   1  Rianne Breugem             Athlos                 1  1     1       3    3
   2  Desi van Emmerik           Cialfo                 3  4  1  2       6    4
   3  Lieke Geerling             Athlos                 4  3  3  3       9    4
   4  Rosa Molenberg             Athlos                 5  6  4  5      14    4
   5  Joanne Lehr                PEC 1910               8  7  5  4      16    4
   6  Sara Lankhaar              Athlos                    8  6  6      20    3
   7  Natalja Duiveman           Isala '96             11 10  7  7      24    4
   8  Emma van Emmerik           Cialfo                 9  9  8  9      26    4
   9  Eeke Flink                 Athlos                10 11  9  8      27    4

Jongens junioren A
   1  Bas de Jong                PEC 1910               1  1  2  1       3    4
   2  Daan Veenhuizen            PEC 1910               2  4     2       8    3
   3  Olav Koning                Athlos                 4  5  5  3      12    4

Meisjes junioren A
   1  Eveline Houtman            De Gemzen              2  3  1  1       4    4
   2  Anna Molenberg             Athlos                 1  2  2  2       5    4
   3  Suzan Ruitenberg           ACO Van Elderen        3  4  3  3       9    4
   4  Femke Reitsema             Isala '96              6  6  4  4      14    4

Mannen senioren korte cross
   1  Raimo Westerhof            Athlos                 1     4  1       6    3
   2  Lars van Surksum           PEC 1910               4  5  6  3      12    4
   3  Stan Ruessink              PEC 1910               6  8  7  4      17    4
   4  David Prins                PEC 1910               5  6     7      18    3
   5  Stefan Breet               Flevo Delta           10 11  9  5      24    4
   6  Sander Klaassen            De Gemzen              9 10     6      25    3
   7  Kjell Raaijmakers          Athlos                12 12 10  8      30    4
   8  Robert de Jong             Athlos                13 13     9      35    3
   9  Timo Hacquebord            Isala '96                14 11 10      35    3

Mannen 40 korte cross
   1  Marcel van den Bosch       De Gemzen              1  2  1  1       3    4
   2  Gerard Kroes               De Gemzen                 3  2  2       7    3
   3  Remco de Vries             PEC 1910               3  5  6  3      11    4
   4  Harry Veldkamp             Cialfo                 4  6  7  5      15    4

Vrouwen senioren korte cross
   1  Irene Bijman               Isala '96                 2  4  1       7    3
   2  Marleen Loman              NOP                    4  6  5  2      11    4
   3  Angelique van Ommen        De Gemzen              6 12  8  4      18    4
   4  Iris Bredewolt             De Gemzen             38  5     3      46    3

Vrouwen 40 korte cross
   1  Esther Zoon                Flevo Delta            1  2  1  1       3    4
   2  Marieke Sol                Flevo Delta            2  3  2  2       6    4
   3  Arjanne Rorije-Lever       De Gemzen              3     3  3       9    3
   4  Stephanie Falkena          Flevo Delta            4  4  6  7      14    4

Mannen senioren
   1  Ruben Postma               Athlos                 1     7  1       9    3
   2  Tim den Besten             BB lopers              2  8  9  2      12    4
   3  Richard Kroon              Isala '96              4 14     4      22    3

Mannen 40
   1  Bas Mekking                De Gemzen                 3  1  1       5    3
   2  Roel van der Steege        Isala '96              2  9  5  4      11    4
   3  Murk Falkena               Flevo Delta            3  6     3      12    3

Mannen 50
   1  Robert Reitsema            Isala '96              1  1  4  2       4    4
   2  Paul de Brie               Spirit Lelystad        2     3  3       8    3
   3  Doede Terluin              NOP                    3  3  5  5      11    4

Vrouwen senioren
   1  Monique Fibbe              De Gemzen              1  4  3  1       5    4

Vrouwen 40
   1  Maureen Houtman            De Gemzen              1  2  1  1       3    4
   2  Hannelore van der Spek     De Sprinter            3  4  3  2       8    4
   3  Hetty Wierenga-Groen       De Gemzen                 6  4  3      13    3

Vrouwen 50
   1  Annet Buitenhuis           De Gemzen              2  5  4  2       8    4