OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2018/2019
                            KLASSEMENT - TOTAAL
11-11-2018 18:54                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
      Jesse Koornstra            Athlos                 1                1    1
      Pepijn van Putten          Isala '96              2                2    1
      Timo Huijsmans             Athlos                 3                3    1
      Jesper Wieten              Isala '96              4                4    1
      Julian Bouman              De Sprinter            5                5    1
      Robin de Vos               Athlos                 6                6    1
      Sem Eenkhoorn              Isala '96              7                7    1
      Thomas van der Weerd       Isala '96              8                8    1
      Alain Luxembourg           Athlos                 9                9    1
      Victor Duits               Athlos                10               10    1
      Sem Rijlaarsdam            Athlos                11               11    1
      Sam Verhoeff               Isala '96             12               12    1
      Brenn Doorneweerd          Isala '96             13               13    1
      Julian Stolte              NOP                   14               14    1
      Hugo Maes                  De Sprinter           15               15    1
      Irjan van Ommen            De Gemzen             16               16    1

Meisjes pupillen C
      Merel Geursen              Athlos                 1                1    1
      Lisette Veldkamp           Cialfo                 2                2    1
      Arinya Van 't Ende         Isala '96              3                3    1
      Isa Schoonhoven            De Gemzen              4                4    1
      Valerie de Vries           PEC 1910               5                5    1
      Jasmijn van Nieuwenhoven   De Gemzen              6                6    1
      Hinde van Riel             De Sprinter            7                7    1
      Nona Smit                  Flevo Delta            8                8    1
      Suze de Groot              PEC 1910               9                9    1
      Sara Keijzers              Flevo Delta           10               10    1
      Tess Schuttelaar           Athlos                11               11    1
      Sanne Maat                 De Gemzen             12               12    1
      Norah van Elst             Flevo Delta           13               13    1
      Fenne Schippers            Flevo Delta           14               14    1
      Floortje Lont              Flevo Delta           15               15    1
      Durieux Carma              PEC 1910              16               16    1
      Anni Vosselman             Cialfo                17               17    1
      Bobbi Roos van Rossum      Cialfo                18               18    1
      Julia Kaal                 De Gemzen             19               19    1

Jongens pupillen B
      Koen de Vries              Isala '96              1                1    1
      Tristan van der Weerd      Isala '96              2                2    1
      Joshua Gooijer             PEC 1910               3                3    1
      Joel van den Dool          Isala '96              4                4    1
      Joris Wever                Athlos                 5                5    1
      Lars van Dalfsen           NOP                    6                6    1
      Job Keppel                 De Gemzen              7                7    1
      Gijs Bastiaan              Flevo Delta            8                8    1
      Fenn Steur                 PEC 1910               9                9    1
      Mats Verweg                Flevo Delta           10               10    1
      Stan Overeem               Cialfo                11               11    1
      Emiel de Zoeten            PEC 1910              12               12    1
      Louran Veldhuis            Cialfo                13               13    1
      Niels Timmer               Athlos                14               14    1

Meisjes pupillen B
      Sara Kwakkel               De Gemzen              1                1    1
      Mare Holtrop               Isala '96              2                2    1
      Demi Huijsmans             Athlos                 3                3    1
      Suleen Penninkhof          Isala '96              4                4    1
      Fenne Korstanje            Athlos                 5                5    1
      Leonie Vonk                Athlos                 6                6    1
      Mare Huisman               De Gemzen              7                7    1
      Tessel van der Valk        Cialfo                 8                8    1
      Amy Heupink                NOP                    9                9    1

Jongens pupillen A 1e jaars
      Tieme Koornstra            Athlos                 1                1    1
      Noud Kanis                 Isala '96              2                2    1
      Milan Jager                Athlos                 3                3    1
      Emiel Sinte Maartensdijk   Athlos                 4                4    1
      Levi Wielstra              NOP                    5                5    1
      Stan van Dalfsen           NOP                    6                6    1
      Tije Annema                Isala '96              7                7    1
      Tjalle Bruining            Athlos                 8                8    1
      Jarle Timmerman            PEC 1910               9                9    1
      Jamie Smit                                       10               10    1
      Thijmen Hiemstra           Cialfo                11               11    1
      Timo Westerhof             NOP                   12               12    1
      Timo Goedhart              Athlos                13               13    1
      Tim Schuttelaar            Athlos                14               14    1
      Cas Sanders                PEC 1910              15               15    1
      Sjoerd van de Steege       Isala '96             16               16    1
      Aviv van Loo               Isala '96             17               17    1
      Davy van den Berg          Isala '96             18               18    1
      Hugo Duits                 Athlos                19               19    1
      Lucas Stolte               NOP                   20               20    1
      Gerrit Wensink             De Gemzen             21               21    1
      Tijn van de Belt           De Sprinter           22               22    1
      Jamairo Sijbesma           Isala '96             23               23    1

Meisjes pupillen A 1e jaars
      Jenneke Heere              Cialfo                 1                1    1
      Magali Kanis               De Gemzen              2                2    1
      Julynn Huijsmans           Isala '96              3                3    1
      Catrijn Heere              Cialfo                 4                4    1
      Eva ter Haar               NOP                    5                5    1
      Marli-Anne van Rossum      Cialfo                 6                6    1
      Amber Veldkamp             Cialfo                 7                7    1
      Vera Maes                  De Sprinter            8                8    1
      Marely Bijma               NOP                    9                9    1

Jongens pupillen A 2e jaars
      Simon van den Pol          PEC 1910               1                1    1
      Lars Hansman               Isala '96              2                2    1
      Giel Scholte               Athlos                 3                3    1
      Luuk Selhorst              PEC 1910               4                4    1
      Tomas Platje               NOP                    5                5    1
      Axel Konijnenberg          Cialfo                 6                6    1
      Luuk Labots                PEC 1910               7                7    1
      Patrick Duiveman           Isala '96              8                8    1
      Anas Essabani              Athlos                 9                9    1
      Sijmen de Vos              Athlos                10               10    1
      Joshua Broeksema           Athlos                11               11    1
      Jochem de Wilde            Athlos                12               12    1
      Kyan Meddour               PEC 1910              13               13    1
      Kas Meuleman               Isala '96             14               14    1
      Levi Koers                 Athlos                15               15    1
      Bas Bergman                PEC 1910              16               16    1
      Danny Gerrits              Cialfo                17               17    1
      Nathan van der Weerd       PEC 1910              18               18    1
      Joep de Vos                PEC 1910              19               19    1

Meisjes pupillen A 2e jaars
      Mente Kommer               De Gemzen              1                1    1
      Anouk Heere                Cialfo                 2                2    1
      Nomi Blankvoort           De Gemzen              3                3    1
      Carlijn Scholte            Athlos                 4                4    1
      Flore Kroes                De Gemzen              5                5    1
      Ellen Smit                 PEC 1910               6                6    1
      Brenda Wensink             De Gemzen              7                7    1
      Eline Vonk                 Athlos                 8                8    1
      Chamena Hoekman            Isala '96              9                9    1
      Sannah de Vries            PEC 1910              10               10    1
      Brecht van der Haar        Isala '96             11               11    1
      Los Schuurman             Isala '96             12               12    1
      Renee Blok                 De Gemzen             13               13    1
      Fenna Thijs                Athlos                14               14    1
      Carice van Arken           De Gemzen             15               15    1
      Evi Vosselman              Cialfo                16               16    1

Jongens junioren D 1e jaars
      Josse Kampen               Isala '96              1                1    1
      Merijn Sol                 Flevo Delta            2                2    1
      Twan van der Weiden        Athlos                 3                3    1
      Nick Jacobs                Athlos                 4                4    1
      Luuk Verkerk               Athlos                 5                5    1
      Frank ter Haar             NOP                    6                6    1
      Dennis Alberts             Cialfo                 7                7    1
      Marnix de Heer             PEC 1910               8                8    1
      Tycho Vader                NOP                    9                9    1
      Jesper Pauw                PEC 1910              10               10    1
      Bram Slabbekoorn           PEC 1910              11               11    1
      Sam Bolt                   Isala '96             12               12    1
      Nick Oosting               PEC 1910              13               13    1
      Joost van de Belt          De Sprinter           14               14    1
      Thymo Michelsen            Athlos                15               15    1
      Joey Faassen               Flevo Delta           16               16    1
      Corne den Hollander        Athlos                17               17    1

Meisjes junioren D 1e jaars
      Nall Huijsmans            Isala '96              1                1    1
      Michelle van Roemburg      Flevo Delta            2                2    1
      Jara Gooijer              PEC 1910               3                3    1
      Fiona ten Grotenhuis       Cialfo                 4                4    1
      Fabienne Sinte Maartensdi  Athlos                 5                5    1
      Merel van der Haar         De Gemzen              6                6    1
      Diane Wensink              De Gemzen              7                7    1

Jongens junioren D 2e jaars
      Yaasir Albojaddaine        Flevo Delta            1                1    1
      Boyd Steur                 PEC 1910               2                2    1
      Lukas Smit                 PEC 1910               3                3    1
      Thijs ter Maat             PEC 1910               4                4    1
      Floris Remijn              Athlos                 5                5    1
      Matthijs Onink             NOP                    6                6    1
      Rens Konijnenberg          Cialfo                 7                7    1
      Daan Beute                 Isala '96              8                8    1
      Ruben Jacobs               Athlos                 9                9    1
      Coen Bloemberg             Flevo Delta           10               10    1
      Ruben Scholte              Flevo Delta           11               11    1
      Rowan Tiemes               Flevo Delta           12               12    1
      Kiran Rorije               De Gemzen             13               13    1
      Storm Mekking              De Gemzen             14               14    1

Meisjes junioren D 2e jaars
      Evi Falkena                Flevo Delta            1                1    1
      Julia Fahner               Isala '96              2                2    1
      Nami Gooijer              PEC 1910               3                3    1
      Sara Meijer                PEC 1910               4                4    1
      Elodie van Arken           De Gemzen              5                5    1
      Guusje Koning              Athlos                 6                6    1
      Vera Kruis                 NOP                    7                7    1
      Kim Remijn                 Flevo Delta            8                8    1
      Meike Schipper             Athlos                 9                9    1
      Amber van Manen            Athlos                10               10    1
      Eva Middelkamp             Athlos                11               11    1
      Lisa van der Sluijs        Athlos                12               12    1

Jongens junioren C
      Thomas Reining             PEC 1910               1                1    1
      Jaap Zoon                  Flevo Delta            2                2    1
      Ids Peenstra               PEC 1910               3                3    1
      Sam van Emmerik            Cialfo                 4                4    1
      Thijmen Middelkamp         Athlos                 5                5    1
      Cas Kanis                  Isala '96              6                6    1
      Thijs van der Maaten       Athlos                 7                7    1
      Kimani Sankon              PEC 1910               8                8    1
      Jim van Emmerik            Cialfo                 9                9    1
      Koen Geerling              Athlos                10               10    1
      Stein Reinhard             De Gemzen             11               11    1
      Daniel Kleermaker          Athlos                12               12    1
      Olivier van Benthem        PEC 1910              13               13    1
      Daan Scholte               Athlos                14               14    1
      Mohamed Bouzalmat          Athlos                15               15    1
      Tom ter Haar               NOP                   16               16    1
      Joris van Dam              PEC 1910              17               17    1
      Tygo Schuurkamp            Athlos                18               18    1
      Maarten Sijbrandij         Flevo Delta           19               19    1
      Bruce Boon                 Flevo Delta           20               20    1
      Roel Wielstra              NOP                   21               21    1
      Bram Eleveld               Athlos                22               22    1
      Mike Keizer                Athlos                23               23    1
      Maarten Scholte            Flevo Delta           24               24    1
      Sibbe Dijkstra             NOP                   25               25    1

Meisjes junioren C
      Fleur Pieters              Flevo Delta            1                1    1
      Tessa Harbrink             PEC 1910               2                2    1
      Anniek Draaistra           NOP                    3                3    1
      Indy Broersma              Athlos                 4                4    1
      Nora Assink                Spurt '88              5                5    1
      Fien Molenberg             Athlos                 6                6    1
      Ella van den Bosch         De Gemzen              7                7    1
      Esmee Vis                  De Gemzen              8                8    1
      Eline ten Grotenhuis       Cialfo                 9                9    1
      Indy Faassen               Flevo Delta           10               10    1
      Lynn Bunnik                Athlos                11               11    1
      Noa Sinte Maartensdijk     Athlos                12               12    1
      Carolien Remijn            Athlos                13               13    1
      Irene Doeze Jager          Flevo Delta           14               14    1
      Lisa Zoon                  Flevo Delta           15               15    1

Jongens junioren B
      Hakim Riadi                SISU                   1                1    1
      Kjell de Groot             Flevo Delta            2                2    1
      David Koning               Athlos                 3                3    1
      Jarno Jansen               PEC 1910               4                4    1
      Thijs Zoon                 Flevo Delta            5                5    1
      Lex Hther                 Athlos                 6                6    1
      Gijs van de Wetering       De Gemzen              7                7    1
      Duncan Mulder              PEC 1910               8                8    1
      Bastiaan Jong              Cialfo                 9                9    1
      Niek ter Haar              NOP                   10               10    1
      Lucas Karenbeld            Athlos                11               11    1
      Bram van Maare             Athlos                12               12    1
      Tom Bloemberg              Flevo Delta           13               13    1
      Job Doornhof               Athlos                14               14    1

Meisjes junioren B
      Rianne Breugem             Athlos                 1                1    1
      Mandy Hansma               PEC 1910               2                2    1
      Desi van Emmerik           Cialfo                 3                3    1
      Lieke Geerling             Athlos                 4                4    1
      Rosa Molenberg             Athlos                 5                5    1
      Iris Bredewolt             De Gemzen              6                6    1
      Enma Meijer                Flevo Delta            7                7    1
      Joanne Lehr                PEC 1910               8                8    1
      Emma van Emmerik           Cialfo                 9                9    1
      Eeke Flink                 Athlos                10               10    1
      Natalja Duiveman           Isala '96             11               11    1
      Maureen Wind               Isala '96             12               12    1

Jongens junioren A
      Bas de Jong                PEC 1910               1                1    1
      Daan Veenhuizen            PEC 1910               2                2    1
      Michiel Schouten           PEC 1910               3                3    1
      Olav Koning                Athlos                 4                4    1
      David Prins                PEC 1910               5                5    1

Meisjes junioren A
      Anna Molenberg             Athlos                 1                1    1
      Eveline Houtman            De Gemzen              2                2    1
      Suzan Ruitenberg           ACO Van Elderen        3                3    1
      Eva van der Hulst          Vitalis                4                4    1
      Sofie Stroo                De Gemzen              5                5    1
      Femke Reitsema             Isala '96              6                6    1

Mannen senioren korte cross
      Raimo Westerhof            Athlos                 1                1    1
      Sander Kloosterziel        PEC 1910               2                2    1
      Rob Stuber                 Athlos                 3                3    1
      Lars van Surksum           PEC 1910               4                4    1
      Kevin van de Wassenberg    Athlos                 5                5    1
      Stan Ruessink              PEC 1910               6                6    1
      Jeen den Boer              PEC 1910               7                7    1
      Jurian Onderdijk           De Gemzen              8                8    1
      Sander Klaassen            De Gemzen              9                9    1
      Stefan Breet               Flevo Delta           10               10    1
      Jarno de Groot             Flevo Delta           11               11    1
      Kjell Raaijmakers          Athlos                12               12    1
      Robert de Jong             Athlos                13               13    1

Mannen 40 korte cross
      Marcel van den Bosch       De Gemzen              1                1    1
      Aalt Wensink               De Gemzen              2                2    1
      Remco de Vries                                    3                3    1
      Harry Veldkamp             Cialfo                 4                4    1

Vrouwen senioren korte cross
      Irene Bijman               Isala '96              1                1    1
      Do Krol                    AV '34                 2                2    1
      Gerber Loman               Cialfo                 3                3    1
      Marleen Loman              NOP                    4                4    1
      Jantina Loosman            NOP                    5                5    1
      Angelique van Ommen        De Gemzen              6                6    1

Vrouwen 40 korte cross
      Esther Zoon                Flevo Delta            1                1    1
      Marieke Sol                Flevo Delta            2                2    1
      Arjanne Rorije-Lever       De Gemzen              3                3    1
      Stephanie Falkena          Flevo Delta            4                4    1
      Janet Bloemberg-de Lange   Flevo Delta            5                5    1
      Ilse van Arken             De Gemzen              6                6    1

Mannen senioren
      Ruben Postma               Athlos                 1                1    1
      Tim den Besten             Isala '96              2                2    1
      Sander van den Belt        Athlos                 3                3    1
      Richard Kroon              Isala '96              4                4    1
      Jasper Stege                                      5                5    1
      Yuri Wieten                                       6                6    1
      Edwin Boone                Isala '96              7                7    1

Mannen 40
      Henk-Jan Dorgelo           Isala '96              1                1    1
      Roel van der Steege        Isala '96              2                2    1
      Murk Falkena               Flevo Delta            3                3    1
      Roel Fidder                De Gemzen              4                4    1

Mannen 50
      Robert Reitsema            Isala '96              1                1    1
      Paul de Brie               Spirit Lelystad        2                2    1
      Doede Terluin              NOP                    3                3    1
      Marten Bolt                BB lopers              4                4    1

Vrouwen senioren
      Monique Fibbe              De Gemzen              1                1    1
      Iris Bakker-Strieker       De Gemzen              2                2    1
      Gerja Kouffeld             De Gemzen              3                3    1

Vrouwen 40
      Maureen Houtman            De Gemzen              1                1    1
      Erna van Es-Keen           De Gemzen              2                2    1
      Hannelore van der Spek     De Sprinter            3                3    1
      Miranda Witte                                     4                4    1
      Marjon Fidder              De Gemzen              5                5    1

Vrouwen 50
      Greet Vrijbloed            Isala '96              1                1    1
      Annet Buitenhuis           De Gemzen              2                2    1