REGIOCROSS,  AV ATHLOS,  HARDERWIJK,  11 NOVEMBER 2017
                              UITSLAGENLIJST
17-11-2017 19:42                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd       Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------   ----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MEISJ, 1000M MPC                                             13 Lucas Stolte           09 NOP                      6:16
    1 Sara Kwakkel           10 De Gemzen                5:03      14 Timo Goedhart          09 Athlos                   6:17
    2 Merle Kwakkel          10 De Gemzen                5:31      15 Julian Stolte          11 NOP                      6:39
    3 Lisette Veldkamp       11 Cialfo                   5:37                                                                
    4 Fenne Korstanje        10 Athlos                   5:41         MPA 1, 1000M MPA 1                                     
    5 Demi Huijsmans         10 Athlos                   5:41       1 Mente Kommer           08 De Gemzen                4:59
    6 Quinty van der Horst   10 Athlos                   5:45       2 Anouk Heere            08 Cialfo                   5:04
    7 Arinya van 't Ende     11 Isala '96                5:47       3 NoŽmi Blankvoort       08 De Gemzen                5:06
    8 Sara van Zuthem        11 Athlos                   5:49       4 Flore Kroes            08 De Gemzen                5:17
    9 Mare Holtrop           10 Isala '96                6:00       5 Carlijn Scholte        08 Athlos                   5:18
   10 Suleen Penninkhof      10 Isala '96                6:06       6 Jaydee Broersma        08 Athlos                   5:18
   11 Merel Geursen          11 Athlos                   6:07       7 Roos Hollander         08 De Gemzen                5:40
   12 Naomi Engelgeer        11 Athlos                   6:10       8 Nynke Moolenaar        08 Athlos                   5:41
                                                                    9 Renee Blok             08 De Gemzen                5:42
      JONGE, 1000M JPC                                             10 Carice van Arken       08 De Gemzen                5:49
    1 Niels van der Linden   10 Athlos                   5:03      11 Sanne Kobus            08 NOP                      5:50
    2 Querijn Wierbos        10 Athlos                   5:11      12 Marit van Manen        08 Athlos                   5:54
    3 Tristan van der Weerd  10 Isala '96                5:19      13 Eline Vonk             08 Athlos                   5:57
    4 Joris Wever            10 Athlos                   5:20      14 Noortje Metselaar      08 Athlos                   6:00
    5 JoŽl van den Dool      10 Isala '96                5:22      15 Senna Brummel          08 Cialfo                   6:03
    6 Lars van Dalfsen       10 NOP                      5:25      16 Noortje Bos            08 Athlos                   6:07
    7 Jesse Koornstra        11 Athlos                   5:47      17 Fenna Thijs            08 Athlos                   6:28
    8 Jorden de Groot        10 Athlos                   5:51      18 Alice Elwick           08 Athlos                   6:45
    9 Steven van Benthem     10 Isala '96                6:01                                                                
   10 Alain Luxembourg       11 Athlos                   6:22         MPA 2, 1000M MPA 2                                     
   11 Lauran Veldhuis        10 Cialfo                   6:28       1 Fabienne Sinte Maarten 07 Athlos                   5:13
   12 Yaro de Kleine         11 Isala '96                6:34       2 Sabine Sanders         07 Athlos                   5:15
   13 Jesper Wieten          11 Isala '96                6:35       3 Merel van der Haar     07 De Gemzen                5:32
                                                                    4 Trynke Lourens         07 De Gemzen                5:34
      MEISJ, 1000M MPB                                              5 Naomi den Besten       07 Athlos                   6:07
    1 Jenneke Heere          09 Cialfo                   5:15       6 Pien Miedema           07 Athlos                   6:28
    2 Magali Kanis           09 De Gemzen                5:23                                                                
    3 Meliz Jansen           09 Isala '96                5:28         JPA 1, 1000M JPA 1                                     
    4 Amber Veldkamp         09 Cialfo                   5:49       1 Lars Hansman           08 Isala '96                4:41
    5 Noa Busnach            09 Athlos                   5:59       2 Tomas Platje           08 NOP                      5:00
    6 Eva ter Haar           09 NOP                      6:24       3 Teine Bonnema          08 Cialfo                   5:05
                                                                    4 Axel Konijnenberg      08 Cialfo                   5:07
      JONGE, 1000M JPB                                              5 Mika Hofman            08 Athlos                   5:10
    1 Noud Kanis             09 Isala '96                4:44       6 Giel Scholte           08 Athlos                   5:11
    2 Emiel Sinte Maartensdi 09 Athlos                   4:56       7 Levi van Twillert      08 Athlos                   5:13
    3 Tieme Koornstra        09 Athlos                   5:01       8 Sijmen de Vos          08 Athlos                   5:14
    4 Milan Jager            09 Athlos                   5:06       9 Jochem de Wilde        08 Athlos                   5:16
    5 Milo ter Mors          09 Athlos                   5:18      10 Arne Medemblik         08 Athlos                   5:17
    6 Job van Zuthem         09 Athlos                   5:20      11 Joshua Broeksema       08 Athlos                   5:18
    7 Stan van Dalfsen       09 NOP                      5:31      12 Jasper Rischke         08 Flevo Delta              5:31
    8 Tije Annema            09 Isala '96                5:33      13 Levi Koers             08 Athlos                   5:39
    9 Tim Schuttelaar        09 Athlos                   5:49                                                                
   10 Melle Kroon            09 Isala '96                5:49         JPA 2, 1000M JPA 2                                     
   11 Levi Wolters           09 Athlos                   5:55       1 Josse Kampen           07 Isala '96                4:33
   12 Hugo Duits             09 Athlos                   6:04       2 Twan van der Weiden    07 Athlos                   4:39

REGIOCROSS, AV ATHLOS, HARDERWIJK, 11 NOVEMBER 2017 UITSLAGENLIJST 17-11-2017 19:42 Pag: 2 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 3 Nick Jacobs 07 Athlos 4:51 6 Olaf Souren 06 PEC 1910 11:22 4 Frank ter Haar 07 NOP 4:55 7 Thijs ter Maat 06 PEC 1910 11:23 5 Tycho Vader 07 NOP 5:00 8 Floris Remijn 06 Athlos 11:25 6 Joseb Verbaan 07 NOP 5:01 9 Coen Bloemberg 06 Flevo Delta 11:37 7 Stan van der Horst 07 Athlos 5:03 10 Ruben Jacobs 06 Athlos 11:39 8 Quinten Serrťe 07 Athlos 5:10 11 Hendrik Olthuis 06 De Gemzen 11:40 9 Dennis Alberts 07 Cialfo 5:13 12 Dajo Roelofsen 06 De Gemzen 12:09 10 Sam Bolt 07 Isala '96 5:21 13 Rowan Tiemes 06 Flevo Delta 12:15 11 Thymo Michelsen 07 Athlos 5:26 14 Damian Wolters 06 Athlos 12:17 12 Boaz Korstanje 07 Athlos 5:37 15 Ruben Scholte 06 Flevo Delta 12:45 13 Joey Faassen 07 Flevo Delta 5:40 16 Jelmer Overtoom 06 NOP 13:18 14 Corne den Hollander 07 Athlos 5:46 17 Kiran Rorije 06 De Gemzen 13:19 15 Maurits Schrijver 07 Athlos 5:49 18 Luca Goedhart 06 Athlos 14:11 19 Daan Bos 06 Athlos 14:49 MD 1, 1500M MD 1 20 Koen van den Burg 06 Athlos 14:54 1 Evi Falkena 06 Flevo Delta 7:44 21 Storm Mekking 06 De Gemzen 15:07 2 Sara Meijer 06 PEC 1910 8:13 3 Manon van der Zwaard 06 NOP 8:38 JD 2, 2000M JD 2 4 Julia Fahner 06 Isala '96 8:46 1 Mika van Mierlo 05 Isala '96 10:13 5 Elodie van Arken 06 De Gemzen 8:59 2 Thijs van der Maaten 05 Athlos 10:19 6 Amber van Manen 06 Athlos 9:03 3 Cas Kanis 05 Isala '96 10:20 7 Kim Remijn 06 Flevo Delta 9:20 4 Ids Peenstra 05 PEC 1910 10:28 8 Guusje Koning 06 Athlos 9:35 5 Bram Nusmeier 05 Athlos 10:31 9 Ayla Broeksema 06 Athlos 9:38 6 Koen Geerling 05 Athlos 10:37 10 Lois van Zuthem 06 Athlos 10:07 7 Olivier van Benthem 05 PEC 1910 10:42 11 Mounia Dadou 06 Athlos 10:10 8 Mohamed Bouzalmat 05 Athlos 10:58 12 Eva Middelkamp 06 Athlos 10:42 9 Jaap Zoon 05 Flevo Delta 11:09 13 Judith Scheer 06 Athlos 10:48 10 Bengt Veldhuis 05 PEC 1910 11:19 14 Lieke Poolen 06 Athlos 11:02 11 Luuk van der Maaten 05 Athlos 11:29 15 Esther Bunte 06 De Gemzen 11:37 12 Tygo Schuurkamp 05 Athlos 11:33 13 Daan Scholte 05 Athlos 11:35 MD 2, 1500M MD 2 14 Bruce Boon 05 Flevo Delta 11:48 1 Fien Molenberg 05 Athlos 7:42 15 Ruben van der Horst 05 Isala '96 12:01 2 Luena Spijkerboer 05 De Gemzen 8:09 16 Bram Eleveld 05 Athlos 12:57 3 Indy Broersma 05 Athlos 8:30 17 Stein Reitsema 05 Isala '96 13:59 4 Lynn Bunnik 05 Athlos 8:41 18 Mike Keizer 05 Athlos 14:29 5 Anniek Draaistra 05 NOP 8:42 19 Maarten Scholte 05 Flevo Delta 15:41 6 Veroon Linders 05 Athlos 8:45 7 Maxime van Mourik 05 Athlos 9:00 MC, 2000M MC 8 Karlijn Linsen 05 Athlos 9:04 1 Iris Bredewolt 03 De Gemzen 10:37 9 Carolien Remijn 05 Athlos 9:10 2 Lieke Geerling 03 Athlos 10:40 10 Sophia van Loo 05 Athlos 9:11 3 Femke Andriessen 03 PEC 1910 10:44 11 Noa Sinte Maartensdijk 05 Athlos 9:14 4 Tessa Harbrink 04 PEC 1910 10:56 5 Rosa Molenberg 03 Athlos 11:01 JD 1, 2000M JD 1 6 Rianne Breugem 03 Athlos 11:01 1 Maikel Potkamp 06 De Gemzen 10:28 7 Joanne Lehr 03 PEC 1910 11:05 2 Yaasir Albojaddaine 06 Flevo Delta 10:52 8 Indy Faassen 04 Flevo Delta 11:39 3 Boyd Steur 06 PEC 1910 10:59 9 Ella van den Bosch 04 De Gemzen 11:41 4 Lukas Smit 06 PEC 1910 11:04 10 Sara Lankhaar 03 Athlos 11:51 5 Rens Konijnenberg 06 Cialfo 11:16 11 Indy Sasso 03 PEC 1910 12:08
REGIOCROSS, AV ATHLOS, HARDERWIJK, 11 NOVEMBER 2017 UITSLAGENLIJST 17-11-2017 19:42 Pag: 3 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 12 Lisa Zoon 04 Flevo Delta 13:00 8 Daniel Kleermaker 04 Athlos 12:14 13 Merline van den Berg 03 Athlos 14:08 9 Tom Bloemberg 03 Flevo Delta 12:34 14 Maureen Wind 03 Isala '96 14:17 10 Tom ter Haar 04 NOP 12:37 11 Bram van Maare 03 Athlos 12:39 SR V, 2500M SR V KRT 12 Bas van de Horst 03 Athlos 12:55 1 Marleen Stoel 96 TION 11:11 13 Job Doornhof 03 Athlos 12:59 2 Rianne van Slooten 93 AVV 13:06 3 Karin Hijmans 87 Flevo Delta 13:16 MB, 2500M MB 1 Minke Nijhuis 02 PEC 1910 11:18 SR MA, 2500M MAS V 35 2 Suzan Ruitenberg 01 ACO Van Elderen 12:12 1 Harriette Foppen 71 Flevo Delta 12:38 3 Emma van Emmerik 02 Cialfo 13:01 2 Pascale van Uitert 69 Flevo Delta 13:19 4 Femke Reitsema 01 Isala '96 13:03 3 Esther Zoon 72 Flevo Delta 13:59 5 Eveline Houtman 01 De Gemzen 13:04 4 Janet Bloemberg-de Lan 71 Flevo Delta 15:20 6 Eeke Flink 02 Athlos 13:05 5 Arjanne Rorije-Lever 75 De Gemzen 15:29 7 Carmen Harleman 02 Flevo Delta 13:27 6 Ilse van Arken 78 De Gemzen 15:45 8 Nienke Voesten 02 NOP 13:33 7 Stephanie Falkena 77 Flevo Delta 15:55 9 Emma Meijer 02 Flevo Delta 14:12 8 Lucien Hatzmann 70 De Gemzen 17:27 10 Anna Scholte 02 Flevo Delta 17:44 9 Adelien Van Beek 64 De Gemzen 18:38 MA, 2500M MA SR M, 2500M SR M KRT 1 Irene Bijman 99 Isala '96 11:06 1 Bram Rouwen 85 Hanzesport 9:22 2 Mila Koster 00 Isala '96 11:49 2 Gerco van den Brink 92 De Gemzen 9:32 3 Eva van der Hulst 00 Cialfo 12:32 3 Sander Kloosterziel 97 PEC 1910 9:33 4 Liset van der Hulst 99 Vitalis 12:41 4 Ben van Boven 91 PEC 1910 9:40 5 Lars van Surksum 97 PEC 1910 9:45 JB, 4000M JB 6 Jurian Onderdijk 95 De Gemzen 9:49 1 Bas de Jong 01 PEC 1910 16:44 7 Jilles Warmer 94 PEC 1910 9:49 2 Finn van den IJssel 01 Spirit Lelystad 16:55 8 Stan Ruessink 97 PEC 1910 9:59 3 Hakim Riadi 02 SISU 17:17 9 Jaimy vd Steenoven 97 Flevo Delta 10:00 4 David Koning 02 Athlos 17:24 10 Stefan Breet 92 Flevo Delta 10:02 5 Kjell de Groot 02 Flevo Delta 17:41 11 Sander van den Belt 86 Athlos 10:03 6 Daan Veenhuizen 01 PEC 1910 17:48 7 Karsten van Ommen 02 Isala '96 17:49 SR M, 2500M MAS 35 M 8 Jonatan Venema 01 NOP 18:01 1 Henri Wagenaar 75 De Gemzen 10:23 9 Thijs Zoon 02 Flevo Delta 18:10 2 Gertjan Lahuis 72 Veluwe 10:42 10 Michiel Schouten 01 PEC 1910 18:35 3 Janko van Arken 76 De Gemzen 11:05 11 Gijs van de Wetering 02 De Gemzen 18:58 4 Tim van der Monde 81 ACO Van Elderen 11:37 12 David Prins 01 PEC 1910 18:59 5 Robert Terlouw 69 Spurt '88 12:16 13 Lex HŁther 02 Athlos 18:59 6 Harry Veldkamp 67 Cialfo 12:40 14 Jip Voshol 02 Flevo Delta 19:38 7 Harjan ter Haar 69 NOP 13:18 15 Jesper Steegenga 02 PEC 1910 19:42 16 Giel Meijer 02 PEC 1910 20:13 JC, 2500M JC 17 Mathijs Slot 02 Athlos 27:02 1 Thomas Reining 04 PEC 1910 10:26 2 Sam van Emmerik 04 Cialfo 10:32 JA, 4000M JA 3 Geert van der Hulst 03 Cialfo 10:38 1 Luc Beuckens 99 NOP 16:12 4 Jim van Emmerik 04 Cialfo 10:43 2 Thijs Roeland Terlouw 00 Spurt '88 17:15 5 Thijmen Middelkamp 04 Athlos 10:51 3 Olav Koning 00 Athlos 18:00 6 Niek ter Haar 03 NOP 11:33 4 NoŽl Butoh 00 Athlos 18:28 7 Lucas Karenbeld 03 Athlos 11:44 5 Timo Hacquebord 99 Isala '96 19:48
REGIOCROSS, AV ATHLOS, HARDERWIJK, 11 NOVEMBER 2017 UITSLAGENLIJST 17-11-2017 19:42 Pag: 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd ----- ---------------------- -- -------------------- -------- ----- ---------------------- -- -------------------- -------- 6 Nick Bakker 00 Athlos 19:50 7 Wilco Landman 74 De Gemzen 51:37 SR V, 6000M SR V 1 Aline Kootstra 94 ACO Van Elderen 26:07 2 Dinie ten Napel 91 NOP 26:59 3 Jolanda Dijk 86 ACO Van Elderen 27:58 4 Gerber Loman 97 Cialfo 29:39 MAS V, 6000M MAS 35 V 1 Yvonne Meijer 79 ACO Van Elderen 26:30 2 Monique Fibbe 81 De Gemzen 28:38 MAS V, 6000M MAS 40 V 1 Maureen Houtman 77 De Gemzen 28:37 2 Iris Vromans 77 Duivendrecht 31:51 3 Marjorie van den Brink 74 De Gemzen 34:18 4 Marjan Fidder 71 De Gemzen 36:17 MAS V, 6000M MAS 50 V 1 Else CarriŤre 52 Cifla 33:55 2 Trees Rutten 47 Nijmegen Atletiek 33:59 3 Annet Buitenhuis 67 De Gemzen 34:05 MAS M, 6000M MAS 50 M 1 Paul de Brie 67 Spirit Lelystad 26:12 2 Robert Reitsema 65 Isala '96 26:17 3 Wim Ritsema 64 Gelre 26:24 4 Marco Groot 67 Duivendrecht 27:26 5 Doede Terluin 67 NOP 27:31 6 Hessel Lodder 66 Hierden 28:47 7 Wim Potjes 58 De Gemzen 29:06 SR, 8500M SR 1 Nick Marsman 96 ACO Van Elderen 33:05 2 William van Eeken 94 ACO Van Elderen 34:04 3 Michiel Veldman 86 ACO Van Elderen 34:37 4 Thijs Krukkert 94 Vitalis 37:44 MAS 3, 8500M MAS 35 1 Tjeerd Popkema 78 NOP 36:52 2 Jan Loosman 78 NOP 37:13 3 Herman Zwerver 81 De Gemzen 41:03 MAS 4, 8500M MAS 40 1 Bas Mekking 77 De Gemzen 33:29 2 Berend Schotanus 71 NOP 40:14 3 Joost Veltman 70 De Gemzen 43:12 4 Harrie Hatzmann 71 De Gemzen 43:23 5 Hans Harleman 68 Flevo Delta 47:18 6 Roel Fidder 69 De Gemzen 48:01