OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2016/2017
                            KLASSEMENT - TOTAAL
15-02-2017 21:30                                                     Pag: 1

Plts  Naam                       Vereniging             1  2  3  4  Punten  Wed
----  -------------------------  --------------------  -- -- -- --  ------  ---
Jongens pupillen C
   1  Noud Kanis                 Isala '96                 1  3  1       5    3
   2  Emiel Sinte Maartensdijk   Athlos                 3  3  2  2       7    4
   3  Job van Zuthem             Athlos                 4     1  4       9    3
   4  Tycho Kiel                 Isala '96              5  2  4  5      11    4
   5  Levi Wielstra              NOP                    2  4  5  6      11    4
   6  Stan van Dalfsen           NOP                    7  5  6 11      18    4
   7  Levi Wolters               Athlos                 8  9 14  7      24    4
   8  Midas Westendorp           Isala '96             13  8  8  8      24    4
   9  Lars van Dalfsen           NOP                       6  9  9      24    3
  10  Melle Kroon                Isala '96             11  7 11 12      29    4
  11  Sietse van Dijke           Athlos                10     7 13      30    3
  12  Lucas Stolte               NOP                   16 11 12 16      39    4
  13  Steven van Benthem         Isala '96             15 12    15      42    3
  14  Milan Schuurman            NOP                      14 16 17      47    3

Meisjes pupillen C
   1  Jenneke Heere              Cialfo                 1  4  1  1       3    4
   2  Catrijn Heere              Cialfo                 2  2  2  4       6    4
   3  Magali Kanis               De Gemzen              3  1  3  3       7    4
   4  Meliz Jansen               Isala '96                 3  4  2       9    3
   5  Eva ter Haar               NOP                    4  6  7  6      16    4
   6  Jara Beijerman             Cialfo                    8  5  5      18    3
   7  Merel Geursen              Athlos                 5  7  9  7      19    4
   8  Rosalie van der Stoop      De Gemzen              6  9    10      25    3

Jongens pupillen B
   1  Jasper Hegeman             NOP                    1  1  2 12       4    4
   2  Lars Hansman               Isala '96              2  2  1  2       5    4
   3  Tomas Platje               NOP                    3  3  3  3       9    4
   4  Thomas Wolf                De Gemzen              7  4  4  4      12    4
   5  Giel Scholte               Athlos                 6  5  7  5      16    4
   6  Teine Bonnema              Cialfo                    6  5  6      17    3
   7  Sijmen de Vos              Athlos                 8     6  7      21    3
   8  Levi Koers                 Athlos                10 11     1      22    3
   9  Florian Grobben            Athlos                12  9  8  8      25    4
  10  Jasper Rischke             Flevo Delta           11  7  9  9      25    4
  11  Axel Konijnenberg          Cialfo                 9  8 11 10      27    4
  12  Yeabsira Coenen            NOP                   13 10    11      34    3

Meisjes pupillen B
   1  Mente Kommer               De Gemzen              2  2  1  2       5    4
   2  Anouk Heere                Cialfo                 1 18  4  1       6    4
   3  Valerie van Laar           Isala '96                 1  3  3       7    3
   4  Noëmi Blankvoort           De Gemzen                 3  2  6      11    3
   5  Carlijn Scholte            Athlos                 3  4  5  9      12    4
   6  Suze Haverkamp             De Gemzen              6  8  8  5      19    4
   7  Roos Hollander             De Gemzen              8  5  7 13      20    4
   8  Brecht van der Haar        Isala '96             10  7  6  8      21    4
   9  Jaydee Broersma            Athlos                 7  9     7      23    3
  10  Flore Kroes                De Gemzen                 6 10 10      26    3
  11  Lieze Kommer               De Gemzen              5 14  9 14      28    4
  12  René Blok                  De Gemzen             11 10 13 12      33    4
  13  Nynke Moolenaar            Athlos                 9 13 12 15      34    4
  14  Senna Brummel              Cialfo                13    15 19      47    3
  15  Carice van Arken           De Gemzen             12 19 19 17      48    4
  16  Sanne Kobus                NOP                      12 22 16      50    3
  17  Marit van Manen            Athlos                18    17 18      53    3
  18  Noortje Bos                Athlos                16    18 23      57    3
  19  Chamena Hoekman            Isala '96                17 21 20      58    3
  20  Alice Elwick               Athlos                19 21 25 25      65    4
  21  Elise Hoorweg              Athlos                   20 24 24      68    3

Jongens pupillen A 1e jaars
   1  Christian Kleermaker       Athlos                 1  1  1  1       3    4
   2  Hugo Visser                Isala '96              2  2  2  2       6    4
   3  Josse Kampen               Isala '96              3  4  3  5      10    4
   4  Twan van der Weiden        Athlos                 5  3  6  3      11    4
   5  Frank ter Haar             NOP                    4  5 10  8      17    4
   6  Tycho Vader                NOP                       7  5  6      18    3
   7  Dennis Alberts             Cialfo                 6  6  7  9      19    4
   8  Joseb Verbaan              NOP                    7  8  4 11      19    4
   9  Sem Kiel                   Isala '96              8     8  7      23    3
  10  Kyan van der Veen          NOP                   14  9    10      33    3
  11  Joran van Boven            Isala '96             10 11    12      33    3
  12  Boaz Korstanje             Athlos                13 12 11 13      36    4

Meisjes pupillen A 1e jaars
   1  Nina Wolf                  De Gemzen              3  2  1  1       4    4
   2  Isis Visser                Isala '96              1  1  3  5       5    4
   3  Fabienne Sinte Maartensdi  Athlos                 2  3  4  4       9    4
   4  Merel Hofstede             Isala '96              4  6  6  9      16    4
   5  Fiona ten Grotenhuis       Cialfo                 5     5  8      18    3
   6  Trynke Lourens             De Gemzen              6     8  6      20    3
   7  Tynke Wielstra             NOP                    7  5  9 12      21    4
   8  Merel v d Haar             De Gemzen              8  7 11 10      25    4
   9  Amber van der Maten        De Gemzen              9  8 10 11      27    4
  10  Emma Bakkenes              Athlos                    4 12 14      30    3
  11  Naomi den Besten           Athlos                10  9 15 15      34    4

Jongens pupillen A 2e jaars
   1  Maikel Potkamp             De Gemzen              1     1  1       3    3
   2  Rens Konijnenberg          Cialfo                 5  2  2  3       7    4
   3  Daan Beute                 Isala '96              2     3  4       9    3
   4  Floris Remijn              Athlos                 4     5  2      11    3
   5  Damian Wolters             Athlos                 3 10  6  5      14    4
   6  Ruben Jacobs               Athlos                 7  5  4  7      16    4
   7  Sebastiaan van Keulen      De Gemzen                 7  7  6      20    3
   8  Hendrik Olthuis            De Gemzen              8  6  8  8      22    4
   9  Matthijs Onink             NOP                   10  4 10  9      23    4
  10  Coen Bloemberg             Flevo Delta            6 14 12 10      28    4
  11  Niek Christen              Ciko '66                  8  9 13      30    3
  12  Thomas de Kimpe            Isala '96             11 15 14 11      36    4
  13  Timo Hanekamp              De Gemzen             14 11 18 12      37    4
  14  Wout Hollander             De Gemzen             16    17 14      47    3
  15  Sander Wiggerink           Cialfo                17 16    17      50    3
  16  Rowan Tiemes               Flevo Delta           18    19 15      52    3
  17  Ruben Scholte              Flevo Delta           20 17 20 16      53    4
  18  Luca Goedhart              Athlos                19 18 21 18      55    4

Meisjes pupillen A 2e jaars
   1  Evi Falkena                Flevo Delta            1  1  1  3       3    4
   2  Manon van der Zwaard       NOP                    2  2  2  2       6    4
   3  Maud van Bentem            NOP                    3     3  3       9    3
   4  Julia Fahner               Isala '96              4     4  4      12    3
   5  Vera Kruis                 NOP                    9  3 10  5      17    4
   6  Meike Schipper             Athlos                    6  5  6      17    3
   7  Renske Hanekamp            De Gemzen              7  5  8  7      19    4
   8  Guusje Koning              Athlos                 5     6  8      19    3
   9  Francine van der Stoop     De Gemzen                 7  9  9      25    3
  10  Amber van Manen            Athlos                 8  8 12 10      26    4
  11  Merel Beekman              De Gemzen             11 11 14 12      34    4
  12  Maud Brouwer               De Gemzen                 9 15 11      35    3
  13  Lois van Zuthem            Athlos                13    13 13      39    3
  14  Mounia Dadou               Athlos                14    17 14      45    3
  15  Eva Middelkamp             Athlos                16 13 16 17      45    4
  16  Judtih Scheer              Athlos                17 12 18 18      47    4
  17  Esther Bunte               De Gemzen             19 15 21 15      49    4
  18  Lieke Poolen               Athlos                18 14 19 19      51    4
  19  Lisa van der Sluijs        Athlos                20    22 20      62    3

Jongens junioren D 1e jaars
   1  Mika van Mierlo            Isala '96              1     1  1       3    3
   2  Cas Kanis                  Isala '96              3  1  3  2       6    4
   3  Thijs van der Maaten       Athlos                 2  2  4  3       7    4
   4  Bram Nusmeier              Athlos                 5  3  5  4      12    4
   5  Luuk van der Maaten        Athlos                 8  4  6  6      16    4
   6  Mohamed Bouzalmat          Athlos                 9  5  7  5      17    4
   7  Isas Prinsen               NOP                    6  8     8      22    3
   8  Jaap Zoon                  Flevo Delta            7  6 10  9      22    4
   9  Ruben van der Horst        Isala '96             10  9  9  7      25    4
  10  Tygo Schuurkamp            Athlos                11  7  8 10      25    4
  11  Bram Eleveld               Athlos                13 11 12 11      34    4
  12  Daan Scholte               Athlos                14 10 11 15      35    4
  13  Stein Reitsema             Isala '96             12 12    12      36    3
  14  Maarten Scholte            Flevo Delta           17 13    14      44    3
  15  Mike Keizer                Athlos                18    13 16      47    3

Meisjes junioren D 1e jaars
   1  Fien Molenberg             Athlos                 1  1  1  1       3    4
   2  Esmee Vis                  De Gemzen              3  4  2  3       8    4
   3  Indy Broersma              Athlos                 4  2     5      11    3
   4  Anniek Draaistra           NOP                    6  3  4  8      13    4
   5  Lynn Bunnik                Athlos                 5  6  5  6      16    4
   6  Maxime van Mourik          Athlos                 8  5  7  7      19    4
   7  Sophia van Loo             Athlos                 7  7 11 11      25    4
   8  Iris den Otter             Athlos                11     8 14      33    3
   9  Ying Steenbergen           De Gemzen              9    13 13      35    3
  10  Annamarie Veenstra         Athlos                12  9 14 18      35    4
  11  Kaylin Wierda              NOP                   16 11 12 16      39    4

Jongens junioren D 2e jaars
   1  Soufian Tamrouti           Isala '96              1  1     1       3    3
   2  Sam van Emmerik            Cialfo                 2  2  1  4       5    4
   3  Jim van Emmerik            Cialfo                 3  3  2  2       7    4
   4  Thijmen Middelkamp         Athlos                 5  5  4  3      12    4
   5  Tom ter Haar               NOP                    7  6  5  5      16    4
   6  Maarten Sijbrandij         Flevo Delta            6  7  8  6      19    4
   7  Roel Wielstra              NOP                       8  6  8      22    3
   8  Daniel Kleermaker          Athlos                 9  9  9  7      25    4
   9  Jorben Kraan               Atletico '73          10 11 10  9      29    4

Meisjes junioren D 2e jaars
   1  Lisa Zoon                  Flevo Delta            3  1  8  4       8    4
   2  Indy Faassen               Flevo Delta            2     7  2      11    3
   3  Sterre Kurpershoek         Athlos                 5     6  3      14    3

Jongens junioren C
   1  David Koning               Athlos                 1  1  1  3       3    4
   2  Kjell de Groot             Flevo Delta            2  2     2       6    3
   3  Karsten van Ommen          Isala '96              4  3  5  4      11    4
   4  Pieter va Wissen           Isala '96              3  4     5      12    3
   5  Gijs van de Wetering       De Gemzen              9  7  2  7      16    4
   6  Niek ter Haar              NOP                    5  8  6 10      19    4
   7  Geert van der Hulst        Cialfo                 7    11  8      26    3
   8  Lex Hüther                 Athlos                    9 12  6      27    3
   9  Sander Jansen              De Gemzen                12 14  9      35    3
  10  Lucas Karenbeld            Athlos                13 14 15 11      38    4
  11  Rens van der Guchte        Athlos                   13 16 12      41    3
  12  Tom Bloemberg              Flevo Delta           11    17 13      41    3
  13  Bas van de Horst           Athlos                15 16 19 16      47    4
  14  Bram van Maare             Athlos                16 17 18 15      48    4
  15  Job Doornhof               Athlos                   18 20 14      52    3

Meisjes junioren C
   1  Desi van Emmerik           Cialfo                 1  1  1  1       3    4
   2  Lieke Geerling             Athlos                 2  2  2  4       6    4
   3  Elisa Mul                  Athlos                    3  3  2       8    3
   4  Rosa Molenberg             Athlos                 3  7  6  3      12    4
   5  Iris Bredewolt             De Gemzen              4  5  4  5      13    4
   6  Rianne Breugem             Athlos                 5  6  5  6      16    4
   7  Nienke Voesten             NOP                    6  8     7      21    3
   8  Emma van Emmerik           Cialfo                 7  9  7  8      22    4
   9  Tess ter Haar              Athlos                 8 11  9 12      28    4
  10  Sterre van der Linden      Athlos                10     8 11      29    3
  11  Kirsten Wierda             NOP                    9 13 10 13      32    4
  12  Merline van den Berg       Athlos                11 10    14      35    3
  13  Anna Scholte               Flevo Delta           13 15 11 15      39    4
  14  Maureen Wind               Isala '96             14 16 12 16      42    4

Jongens junioren B
   1  Jens Dijkstra              NOP                    1  1     2       4    3
   2  Allard van Belois          Ciko '66               2  2     1       5    3
   3  Noèl Butoh                 Athlos                 3  3  4  3       9    4
   4  Olav Koning                Athlos                 4  5  6  4      13    4
   5  Nick Bakker                Athlos                 5  7     5      17    3

Meisjes junioren B
   1  Marit de Vos               Athlos                 2  1  2  1       4    4
   2  Maud Lodder                Athlos                 3  2  4  2       7    4
   3  Eva van der Hulst          Cialfo                 9  3  5  4      12    4
   4  Femke Reitsema             Isala '96              6  4  6  6      16    4
   5  Emma de Lange              Athlos                 5     7  5      17    3

Jongens junioren A
   1  Sander Kloosterziel        PEC 1910               1  1  1  2       3    4
   2  Luc Beuckens               NOP                       2  2  1       5    3
   3  Kjell Raaijmakers          Athlos                 4  4  5  3      11    4
   4  Wilco Jonker               De Gemzen                 6  6  4      16    3

Meisjes junioren A
   1  Irene Bijman               Isala '96              2  1     1       4    3

Mannen midden afstand
   1  Raimo Westerhof            Athlos                 1  1  1  2       3    4
   2  Rob Stuber                 Athlos                 3  2     1       6    3
   3  Lars van Surksum           PEC 1910               2  3  2  3       7    4
   4  Kevin van de Wassenberg    Athlos                 4  5  4  4      12    4
   5  Stefan Breet               Flevo Delta            5  6     7      18    3
   6  Sander van den Belt        Athlos                 6  7     6      19    3
   7  Jurian Onderdijk           De Gemzen              8  8     8      24    3
   8  Harrie Prinsen             NOP                    9     8 10      27    3

Mannen lange afstand
   1  Ruben Postma               Athlos                 2  4  5  1       7    4
   2  Gerco van den Brink        De Gemzen              1     6  2       9    3
   3  Jan Loosman                NOP                    3  7  7  4      14    4
   4  Matthieu van den Broeke    De Gemzen              4  8  8  3      15    4
   5  Jorn Hofstra               NOP                    7 13  9  6      22    4
   6  Doede Terluin              NOP                   10  8    10      28    3
   7  Leendert Hakvoort          NOP                    8 20 12  9      29    4
   8  Gerrit van Oene            Isala '96             11 18 13 11      35    4

Vrouwen lange afstand
   1  Maureen Houtman            De Gemzen              5     4  2      11    3
   2  Tiny de Vries              NOP                    7  4  5  3      12    4
   3  Gerber Loman               Cialfo                 6  5  7  4      15    4
   4  Leonie Eenkhoorn           Isala '96              8  6  8  5      19    4
   5  Anne Vorsselman                                   9  8  9  6      23    4
   6  Marja Kramer               NOP                   10  9 10  7      26    4
   7  Grietje brands-de Vries    NOP                   12 10 11  9      30    4

Mannen 40
   1  Shayne Rookhuyzen          Veluwe                 1  1  1  1       3    4
   2  Henk-Jan Dorgelo           Isala '96              3  2     2       7    3
   3  Paul de Brie               avVN                   4 13  4  3      11    4
   4  Janko van Arken            De Gemzen              8  6  6  5      17    4
   5  Robert van der Meulen      Isala '96             14 12 10  7      29    4

Mannen 50
   1  Robert Reitsema            Isala '96              1  2  1  1       3    4
   2  Hubert Bögemann            De Gemzen              3     2  2       7    3
   3  Pieter jan Vlaming         NOP                    4  5  3  3      10    4
   4  Jaap Vlaming               NOP                    5  4  4  5      13    4
   5  Paul van den Berg          Athlos                 7  7  6  4      17    4
   6  Willem de Vries            NOP                    9  8     7      24    3

Vrouwen 40
   1  Esther Labohm              Veluwe                 3  1  1  1       3    4
   2  Erna van Es-Keen           De Gemzen              4  3  3  2       8    4
   3  Renata Veltman             De Gemzen                 5  5  4      14    3
   4  Aaltje Post                De Gemzen              8  7  7  7      21    4
   5  Annet Buitenhuis           De Gemzen              9  8  8  6      22    4

Vrouwen 50
   1  Greet Vrijbloed            Isala '96              1  1  1  1       3    4

Mannen 40 korte cross
   1  Kerst Beuckens                                       3  3  1       7    3
   2  Dirk-Jan Middelkoop        De Gemzen              2  5     2       9    3
   3  Henk Christen                                     3  6  6  3      12    4
   4  Dirk Wigmans               De Gemzen              4  7  7  4      15    4

Vrouwen senioren korte cross
   1  Anouschka Schröder         Athlos                 4  1  1  1       3    4
   2  Marleen Stoel              TION                   5  3     2      10    3
   3  Stephanie Falkena          Flevo Delta            7  4  6  3      13    4

Vrouwen 40 korte cross
   1  Esther Zoon                Flevo Delta            1  1  1  1       3    4
   2  Marjo de Groot-van Hoeven  Flevo Delta               2  2  2       6    3
   3  Janet Bloemberg-de Lange   Flevo Delta            2     3  3       8    3
   4  Marielle Huisman           De Gemzen              3  3  4  4      10    4