OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2014/2015
KLASSEMENT - TOTAAL
16-02-2015 19:26 Pag: 1
Plts Naam Vereniging 1 2 3 4 Punten Wed
---- ------------------------- -------------------- -- -- -- -- ------ ---
Jongens pupillen C
1 Christian Kleermaker Athlos 1 1 1 3 3
2 Josse Kampen Isala '96 2 1 9 2 5 4
3 Lars Hansman Isala '96 3 3 2 7 8 4
4 Hugo Visser Isala '96 4 4 4 3 11 4
5 Jasper Hegeman NOP 2 7 4 13 3
6 Jacco Keizer De Gemzen 6 5 5 16 3
7 Stan van der Horst Athlos 5 9 10 6 20 4
8 Luuk Vroegop NOP 5 6 9 20 3
9 Florian Grobben Athlos 8 10 13 10 28 4
10 Yeabsira Coenen NOP 11 11 12 34 3
Meisjes pupillen C
1 Fabienne Sinte Maartensdi Athlos 1 6 2 9 3
2 Valerie van Laar Isala '96 3 3 5 11 3
3 Merel Hofstede Isala '96 4 5 6 15 3
4 Emma Bakkenes Athlos 5 8 7 8 20 4
5 Carice van Arken De Gemzen 6 5 9 9 20 4
6 Jaydee Broersma Athlos 7 7 8 7 21 4
7 Naomi den Besten Athlos 8 9 10 10 27 4
Jongens pupillen B
1 Daan Beute Isala '96 1 1 2 2 4 4
2 Olaf Langeslag Isala '96 2 3 4 9 3
3 Rens Konijnenberg Cialfo 3 6 1 10 3
4 Coen Bloemberg Flevo Delta 4 10 5 3 12 4
5 Kiran Rorije De Gemzen 2 9 5 16 3
6 Damian Wolters Athlos 3 5 10 8 16 4
7 Floris Remijn Athlos 5 6 14 7 18 4
8 Wout Hollander De Gemzen 8 7 7 12 22 4
9 Ruben Jacobs Athlos 6 8 8 14 22 4
10 Matthijs Onink NOP 9 9 15 6 24 4
11 Jelmer Overtoom NOP 10 11 9 30 3
12 Timo Hanekamp De Gemzen 7 16 11 34 3
13 Tygo Schoenman De Gemzen 12 13 10 35 3
14 Luca Goedhart Athlos 11 12 12 15 35 4
15 Ruben Scholte Flevo Delta 15 13 19 16 44 4
16 Storm Mekking De Gemzen 13 14 20 18 45 4
17 Roan Lubben De Gemzen 14 18 17 49 3
18 Sebastiaan van Domburg Athlos 16 21 19 56 3
Meisjes pupillen B
1 Evi Falkena Flevo Delta 1 1 1 1 3 4
2 Manon van der Zwaard NOP 2 2 2 2 6 4
3 Maud van Bentem NOP 5 3 3 3 9 4
4 Renske Hanekamp De Gemzen 6 5 4 4 13 4
5 Guusje Koning Athlos 3 6 5 5 13 4
6 Elodie van Arken De Gemzen 4 7 6 6 16 4
7 Lois van Zuthem Athlos 7 9 7 23 3
8 Francine van der Stoop De Gemzen 10 9 7 13 26 4
9 Amber van Manen Athlos 8 8 12 11 27 4
10 Mounia Dadou Athlos 12 11 10 10 31 4
11 Merel Beekman De Gemzen 11 12 11 15 34 4
12 Eva Middelkamp Athlos 13 13 13 9 35 4
13 Nienke Mazier Athlos 14 14 14 42 3
14 Bente Hanekamp De Gemzen 18 17 17 16 50 4
15 Lisa van der Sluijs Athlos 17 18 18 17 52 4
Jongens pupillen A 1e jaars
1 Mika van Mierlo Isala '96 1 1 1 1 3 4
2 Cas Kanis Isala '96 2 2 2 2 6 4
3 Isas Prinsen NOP 4 3 3 10 3
4 Thijs van der Maaten Athlos 3 3 4 10 3
5 Bram Nusmeier Athlos 4 5 4 5 13 4
6 Jaap Zoon Flevo Delta 6 7 5 6 17 4
7 Dynand Maerman Flevo Delta 5 8 9 22 3
8 Oscar van de Wetering Cialfo 10 9 6 8 23 4
9 Mitchel Hakkert Cialfo 7 10 7 10 24 4
10 Luuk van der Maaten Athlos 9 11 7 27 3
11 Daniel Molenberg Athlos 8 12 8 11 27 4
12 Mohamed Bouzalmat Athlos 11 13 11 13 35 4
13 Bram Eleveld Athlos 12 14 13 12 37 4
14 Senna Haklander Athlos 14 12 16 42 3
15 Maarten Scholte Flevo Delta 13 14 17 44 3
16 Alexander Wagner De Gemzen 15 15 18 48 3
17 Tieme van Oosten De Gemzen 16 16 19 51 3
Meisjes pupillen A 1e jaars
1 Fien Molenberg Athlos 1 2 1 1 3 4
2 Estelle Willems Isala '96 1 2 2 5 3
3 Indy Broersma Athlos 4 4 5 3 11 4
4 Maxime van Mourik Athlos 7 5 4 4 13 4
5 Tess Bakker Athlos 2 6 7 15 3
6 Anniek Draaistra NOP 6 15 7 6 19 4
7 Esmee Vis De Gemzen 12 6 12 5 23 4
8 Noa Sinte Maartensdijk Athlos 8 8 8 24 3
9 Silke Stam NOP 11 10 9 30 3
10 Suusje Berkenbosch De Gemzen 14 7 13 11 31 4
11 Fleur Gerrits De Gemzen 8 9 14 31 3
12 Dide Krolis Athlos 10 12 16 12 34 4
13 Kaylin Wierda NOP 10 15 10 35 3
14 Sophia van Loo Athlos 15 9 11 15 35 4
15 Iris den Otter Athlos 9 14 13 36 3
16 Carolien Remijn Athlos 17 13 20 17 47 4
17 Jolijn Bakkenes Athlos 16 16 19 20 51 4
18 Dana Bouwman Isala '96 19 18 16 53 3
19 Nanouk Bal Athlos 14 21 19 54 3
20 Gwen te Lintelo Athlos 18 22 22 62 3
Jongens pupillen A 2e jaars
1 Soufian Tamrouti Isala '96 1 1 1 1 3 4
2 Jim van Emmerik Cialfo 2 2 3 2 6 4
3 Sam van Emmerik Cialfo 3 3 3 9 3
4 Daniel Kleermaker Athlos 6 6 5 5 16 4
5 Thijmen Middelkamp Athlos 7 8 6 6 19 4
6 Jesse ten Have Athlos 12 5 7 16 24 4
7 Jelle Sprenger Athlos 9 12 9 9 27 4
8 Timo van den Brink Athlos 5 4 19 28 3
9 Boet Veld Athlos 13 11 7 31 3
10 Deedee Budel Ciko '66 9 14 8 31 3
11 Merijn Renshoff De Gemzen 10 21 15 10 35 4
12 Tom ter Haar NOP 15 10 11 36 3
13 Daan Geerling Athlos 17 18 4 39 3
14 Floran Heirbaut De Gemzen 11 17 17 13 41 4
15 Daan Rikkers Athlos 14 13 14 41 3
16 Tristan Overtoom NOP 16 16 15 47 3
17 Mark Kramer Athlos 16 18 20 18 52 4
18 Brendan Noordijk Athlos 15 21 17 53 3
19 Lucas Nicolai Athlos 22 22 20 64 3
Meisjes pupillen A 2e jaars
1 Sativa Wenker Ciko '66 1 2 1 1 3 4
2 Tessa Harbrink PEC 1910 1 2 2 5 3
3 Lotte van Gool Athlos 2 4 3 3 8 4
4 Sterre Kurpershoek Athlos 3 5 7 4 12 4
5 Evita van Ramshorst Athlos 6 6 5 17 3
6 Lisa Zoon Flevo Delta 7 7 5 9 19 4
7 Elisa Nap De Gemzen 4 8 8 20 3
8 Jasmina Dadou Athlos 6 9 10 6 21 4
9 Nathalie van Stigt Thans De Gemzen 8 12 7 27 3
10 Imme Jager Athlos 9 11 10 30 3
Jongens junioren D 1e jaars
1 Joran Medemblik Athlos 2 2 1 5 3
2 Ike Edelman Athlos 3 6 3 3 9 4
3 Niek ter Haar NOP 5 4 2 11 3
4 Rens van der Guchte Athlos 4 3 6 5 12 4
5 Dax van Meurs Cialfo 4 5 4 13 3
6 Geert van der Hulst Cialfo 5 7 7 9 19 4
7 David ten Have Athlos 6 8 9 8 22 4
8 Bas van de Horst Athlos 8 11 12 6 25 4
9 Tom Bloemberg Flevo Delta 7 11 7 25 3
10 Johannes Berghuis Cialfo 9 10 10 29 3
11 Bram van Maare Athlos 9 12 11 32 3
Meisjes junioren D 1e jaars
1 Lieke Geerling Athlos 1 1 2 1 3 4
2 Rianne Breugem Athlos 2 3 2 7 3
3 Tess ter Haar Athlos 4 3 4 5 11 4
4 Iris Bredewolt Cialfo 3 2 8 6 11 4
5 Truus Lutolo Ndombaxi Flevo Delta 9 1 4 14 3
6 Tara Brinker Athlos 7 4 5 8 16 4
7 Iris Stroeve Athlos 5 6 7 18 3
8 Isa Komen Athlos 8 9 9 26 3
9 Maureen Wind Isala '96 9 7 13 13 29 4
10 Jinke Schakel Athlos 10 10 11 31 3
11 Shenouk Meijer Athlos 11 11 15 37 3
Jongens junioren D 2e jaars
1 Kjell de Groot Flevo Delta 1 2 1 1 3 4
2 David Koning Athlos 3 1 2 3 6 4
3 Pieter van Wissen Isala '96 4 3 3 2 8 4
4 Thijs Zoon Flevo Delta 6 4 4 4 12 4
5 Joèl van den Brink Athlos 2 6 8 16 3
6 Julian ten Hove Isala '96 10 6 5 7 18 4
7 Lex Hunther Athlos 7 8 7 5 19 4
8 Karsten van Ommen Isala '96 9 7 8 6 21 4
9 Robin van der Stege Flevo Delta 13 10 10 9 29 4
Meisjes junioren D 2e jaars
1 Minke Nijhuis PEC 1910 1 1 1 1 3 4
2 Desi van Emmerik Cialfo 2 3 2 2 6 4
3 Emma van Emmerik Cialfo 4 2 3 3 8 4
4 Nienke Voesten NOP 3 4 4 4 11 4
5 Laila Dadou Athlos 5 5 5 6 15 4
6 Kirsten Wierda NOP 6 6 5 17 3
7 Sterre van der Linden Athlos 7 7 8 7 21 4
8 Daphne Louws Flevo Delta 6 7 8 21 3
9 Lisa Waning Athlos 9 8 9 9 26 4
10 Vera Bredewolt Cialfo 10 10 13 10 30 4
11 Anna Scholte Flevo Delta 11 12 12 11 34 4
Jongens junioren C
1 Stein Cornelissen Atletico '73 3 1 1 5 3
2 Thomas Mudde Daventria 5 1 2 2 5 4
3 Gert Tijhuis Atletics Nijverdal 2 3 4 9 3
4 Robin Boersma NOP 4 5 3 12 3
5 Youri Fransen Athlos 3 5 6 6 14 4
6 Noèl Butoh Athlos 6 6 8 7 19 4
7 Timo Haak Cialfo 7 7 13 9 23 4
8 Jasper Voesten NOP 9 8 10 27 3
9 Olav Koning Athlos 10 10 15 8 28 4
10 Nick Bakker Athlos 8 9 12 11 28 4
11 Roel van Maanen NOP 11 14 12 37 3
12 Koen Couperus Athlos 16 15 17 13 44 4
Meisjes junioren C
1 Floor Doornwaard De Gemzen 1 1 1 1 3 4
2 Eva Bruil AVA '70 2 2 2 6 3
3 Mila Koster Isala '96 2 4 3 3 8 4
4 Marit de Vos Athlos 5 4 4 13 3
5 Eva van der Hulst Cialfo 4 9 5 7 16 4
6 Anna Molenberg Athlos 5 6 11 6 17 4
7 Nora Lip NOP 3 7 8 18 3
8 Emma de Lange Athlos 8 10 14 10 28 4
9 Marije Salverda Isala '96 9 15 13 37 3
10 Marit Hanekamp De Gemzen 12 19 12 43 3
11 Anna van der Sluijs Athlos 13 16 20 14 43 4
Jongens junioren B
1 Andu Vollema Hanzesport 1 1 1 3 3
2 Joël Plantinga Isala '96 2 3 2 7 3
3 Luc Beuckens NOP 2 4 5 3 9 4
4 Sander Stoffer NOP 3 5 6 4 12 4
5 Kjell Raaijmakers Athlos 5 7 11 5 17 4
6 Wilco Jonker De Gemzen 10 8 9 27 3
7 Jeroen Dekker Athlos 8 13 8 29 3
8 Arnout Mak De Gemzen 11 9 16 10 30 4
Meisjes junioren B
1 Irene Bijman Isala '96 1 1 1 3 3
2 Heleen Bruintjes NOP 3 2 3 2 7 4
3 Jethel Bos De Gemzen 4 4 6 3 11 4
4 Linda van Zijst Athlos 2 5 5 5 12 4
Jongens junioren A
1 Thijs Doornwaard De Gemzen 1 1 1 3 3
2 Nick Marsman ACO Van Elderen 2 1 2 5 3
3 Lars van Surksum PEC 1910 5 6 8 3 14 4
Meisjes junioren A
1 Gerber Loman Cialfo 1 1 2 1 3 4
2 Anouschka Schröder Flevo Delta 2 3 5 3 8 4
3 Annelies Breet Flevo Delta 3 4 6 4 11 4
Mannen midden afstand
1 Kevin van de Wassenberg Athlos 3 4 2 3 8 4
2 Ruben Postma Athlos 4 3 2 9 3
3 Stefan Breet Flevo Delta 6 6 5 5 16 4
4 Jurian Onderdijk De Gemzen 8 7 7 22 3
5 Marco Gunther Athlos 9 9 9 27 3
Mannen lange afstand
1 Jens Tybout Isala '96 2 2 2 6 3
Vrouwen lange afstand
1 Dinie ten Napel NOP 1 2 1 1 3 4
2 Leonie Eenkhoorn Isala '96 3 2 2 7 3
Mannen 35
1 Henk-Jan Dorgelo Isala '96 1 3 3 1 5 4
2 Janko van Arken De Gemzen 2 7 4 2 8 4
3 Aalt Wensink De Gemzen 3 5 3 11 3
4 Sjoerd van Hemert Athlos 4 6 4 14 3
5 Jan ten Hove Isala '96 8 7 5 20 3
Mannen 40
1 Gertjan Lahuis Veluwe 3 5 3 12 11 4
2 Robert Reitsema Isala '96 4 7 4 4 12 4
3 Eugene Olgers NOP 8 5 2 15 3
4 Arnold van der Zwaag Athlos 6 10 7 23 3
5 Robert van der Meulen Isala '96 10 8 6 24 3
6 Arno Kwak De Gemzen 7 12 9 8 24 4
Mannen 50
1 Ronald Nijland De Gemzen 1 3 1 5 3
2 Jaap Vlaming NOP 2 5 4 2 8 4
3 Willem de Vries NOP 8 6 5 19 3
Vrouwen 35
1 Yvonne Meijer ACO Van Elderen 1 1 1 3 3
2 Maureen Houtman De Gemzen 2 2 3 2 6 4
3 Erna van Es-Keen De Gemzen 3 5 3 11 3
Vrouwen 45
1 Agnes Olgers NOP 2 2 3 7 3
2 Anna Mazereeuw NOP 3 4 2 9 3
3 Annet Buitenhuis De Gemzen 1 4 5 4 9 4
4 Henriëtte Boender-van Gin De Gemzen 3 5 8 5 13 4
Vrouwen 50
1 Else Carrière Cifla 1 1 1 1 3 4
2 Trees Rutten Nijmegen Atletiek 2 2 2 2 6 4
3 Adelien van Beek De Gemzen 3 3 3 3 9 4
Mannen 60
1 Gerard Meiberg De Gemzen 1 1 1 1 3 4
2 Flip Nijhoff De Gemzen 2 2 2 6 3
3 Sytse Faber NOP 3 3 3 9 3
Mannen 35 korte cross
1 Joost Jansen NOP 1 2 1 1 3 4
2 Harrie Prinsen NOP 2 4 3 9 3
Vrouwen senioren korte cross
1 Ilse Pullen ACO Van Elderen 1 1 1 3 3
2 Karin Hijimans Flevo Delta 1 2 3 2 5 4
Vrouwen 35 korte cross